Patelnia MINI De Buyer 14 cm

Kod: DB814014
99 zł
Wyprzedane
Pozycja została wyprzedana…

Patelnia MINI od producenta De Buyer ma średnicę 14 cm. Patelnia wykonana jest z wysokiej jakości aluminium, które jest trwałe, mocne i doskonale przewodzi ciepło. Ergononomicznie ukształtowana rękojeść zapewnia wygodny i pewny chwyt.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

OPIS

Patelnia MINI francuskiego producenta De Buyer ma średnicę 14 cm. Nitowana żelazna rączka ma ergonomiczny kształt i "francuski łuk" dla bezpiecznego i wygodnego trzymania. Patelnia jest idealna do przygotowywania naleśników, racuchów, pączków, ale można na niej również przygotować omlet. Patelnia jest idealna do przygotowywania małych porcji i pojedynczych dań. Patelnia może być używana na wszystkich rodzajach kuchenek z wyjątkiem indukcji.

Ta mała patelnia jest wykonana z wysokiej jakości aluminium, które doskonale przewodzi ciepło i sprawia, że przygotowywanie posiłków jest szybkie i ekonomiczne. Patelnia ma grube dno pokryte specjalną powłoką wysokiej jakości, która składa się z 5 warstw i zapewnia maksymalną trwałość, optymalną odporność na poślizg i sprawia, że patelnia jest odpowiednia nawet dla wymagających i profesjonalnych kucharzy. Patelnia DeBuyer MINI ma doskonałą przewodność cieplną, jest wytrzymała i ma bardzo długą żywotność. Nie ma możliwości mycia patelni w zmywarce, a patelnia wymaga szczególnej pielęgnacji, aby zachować jej wyjątkowe właściwości. Patelni należy używać wyłącznie na palniku/płycie o średnicy odpowiadającej średnicy dna patelni. Przed pierwszym użyciem przeczytaj instrukcje i praktyczne porady zawarte w tym opisie, aby dowiedzieć się, jak prawidłowo dbać o patelnię.

SPECYFIKACJE

Średnica: 14 cm

Średnica dna: 11,5 cm

Wysokość: 2 cm

Długość: 26 cm (wraz z uchwytem)

Grubość ścianki: 4 mm

Waga: 0,24 kg

Materiał: aluminium, żelazo (uchwyt)

Kolor: czarny

Gwarancja: 2 lata

Kraj produkcji: Francja

ZALETY I WADY

plus

Patelnia wykonana jest z wysokiej jakości aluminium, które doskonale przewodzi ciepło.

Powierzchnia patelni pokryta jest specjalną 5-warstwową powłoką, która zapewnia trwałość i profesjonalizm patelni.

Przygotowywanie naleśników, pączków czy omletów jest bardzo proste z tą patelnią.

Patelnia posiada ergonomicznie ukształtowaną rękojeść, która zapewnia bezpieczny i wygodny chwyt

minus

Patelnia wymaga szczególnej pielęgnacji, aby zachować jej doskonałe właściwości.

Nie jest możliwe używanie patelni na płycie indukcyjnej.

PRAKTYCZNE PORADY

Nadaje się do kuchenki: gazowej, elektrycznej, z płytą ceramiczną

odpowiednie dla piekarnika: NIE

Możliwość mycia w zmywarce: NIE

Podczas mycia nie używaj detergentów i materiałów ściernych (ścierniwa). Myj patelnię tylko ręcznie. Podczas gotowania nie używaj metalowych naczyń kuchennych.

W przypadku kuchenek zasilanych elektrycznie zalecamy ustawienie pokrętła temperatury na wyższym poziomie, a następnie obniżenie go do poziomu, który po osiągnięciu żądanego rodzaju grzania (temperatury) będzie tylko utrzymywał wybraną temperaturę. Średnica dna patelni powinna być równa średnicy płyty grzewczej.

W przypadku kuchenek gazowych dobrze jest zastosować palnik o średnicy nieco mniejszej od średnicy dna patelni o około 2 cm lub zastosować rozpraszacz płomienia.

Odpowiedni dobór średnicy patelni i średnicy płyty grzewczej jest korzystny również ze względów energetycznych (oszczędność energii). Ze względu na dużą liczbę rodzajów kuchenek, jest to jedynie porada, a nie dokładna instrukcja.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Patelnie uniwersalne
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.27 kg
Kolor: Czarny
Materiał: Aluminium
Rodzaj produktu: Uniwersalna patelnia
Rozmiar: 14 cm
K překladu: CZ AUTO-PRO
Margin: A
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie