Patelnia do naleśników NATURAL FORCE G2663872 25 cm, Tefal

Kod: TEFG2663872
Marka: Tefal
163 zł
W magazynie (8 Szt)

Odkryj ruszt do naleśników Natural Force, część nowej, niezbędnej kolekcji przyborów kuchennych, dzięki której zdrowe gotowanie jest możliwe każdego dnia. Inspirowana naturą linia Natural Force wykorzystuje nową, ultrawytrzymałą powierzchnię nieprzywierającą Mineralia+, która łączy naturalne minerały i imponujące właściwości nieprzywierające, zapewniając doskonałe rezultaty podczas gotowania w niskiej zawartości tłuszczu. Cały zestaw uzupełniają najnowsze innowacje firmy Tefal: Thermo-Signal™ dla idealnego smażenia oraz Thermo-Fusion+™ dla szybkiego i równomiernego gotowania.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Odkryj nową płytę do naleśników Natural Force, której nie powinien przegapić żaden kucharz. Posiada powierzchnię Mineralia+, która jest pierwszą ultra trwałą powierzchnią nieprzywierającą marki Tefal, wzbogaconą o naturalny minerał - krzemian wapnia. Krzemian wapnia to wyjątkowy minerał, tak twardy jak żelazo. Aby chronić jego naturalne właściwości, jest on pozyskiwany bezpośrednio z ziemi, a w procesie produkcji nie stosuje się żadnych środków chemicznych ani nie dodaje się do niego żadnych substancji.

W rezultacie uzyskano powierzchnię wzbogaconą wapniem, która posiada sprawdzoną funkcję nieprzywierania, ułatwiającą codzienne gotowanie w niskiej zawartości tłuszczu. Cały zestaw uzupełniają najnowsze innowacje firmy Tefal: Thermo-Signal™ dla idealnego smażenia oraz Thermo-Fusion+™ dla szybkiego i równomiernego gotowania. Odkryj niezastąpioną płytę do naleśników, zaprojektowaną do przygotowywania idealnych, złocistych naleśników, ale także pełniącą funkcję płyty do smażenia prawdziwych francuskich naleśników na słodko lub pikantnie.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Patelnie do naleśników
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.78 kg
Materiał: Aluminium
Rozmiar: 25 cm
Właściwości: Nadaje się do piekarnika
Rodzaj produktu: Patelnia naleśnikowa
Margin: C
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: