Patelnia grillowa Iron IND Woll z pokrywą 24 cm 24 siwy

Kod: WL624-2CI-030
439 zł
W magazynie (1 Szt)

Patelnia grillowa Iron 24x24 cm wykonana jest z żeliwa, które doskonale przewodzi i utrzymuje ciepło, zmniejszając zużycie energii podczas gotowania. Posiada unikalną żeliwną pokrywę, która jest mniejsza niż patelnia, posiada wypukłe prążki do grillowania na wewnętrznej stronie i podczas używania patelni kładzie się ją bezpośrednio na mięso. Patelnia Iron jest odpowiednia do serwowania potraw z piekarnika bezpośrednio na stół. Czarne emaliowane wnętrze patelni jest niezwykle trwałe i łatwe do czyszczenia.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Patelnia grillowa Iron 24x24 cm wykonana jest z żeliwa, które doskonale przewodzi i utrzymuje ciepło, zmniejszając zużycie energii podczas gotowania. Posiada unikalną żeliwną pokrywę, która jest mniejsza niż patelnia, posiada wypukłe prążki do grillowania na wewnętrznej stronie i podczas używania patelni kładzie się ją bezpośrednio na mięso. Patelnia Iron jest odpowiednia do podawania z piekarnika bezpośrednio na stół.

Czarne emaliowane wnętrze patelni jest niezwykle trwałe i łatwe do czyszczenia. Zalecamy jednak stosowanie narzędzi nylonowych, drewnianych lub silikonowych.

W zestawie znajdują się 2 silikonowe nakładki na rączki, które ułatwiają przenoszenie patelni, nawet gdy jest gorąca.

Naczynia żeliwne nadają się do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych i mogą być również używane w piekarniku. Jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości i można ją myć w zmywarce (zaleca się jednak mycie ręczne).

Specyfikacja produktu:

  • Wymiary: 24 x 24 cm
  • Wysokość: 4,5 cm

Parametry dodatkowe

Kategoria: Patelnie do grillowania
Gwarancja: 2 lata
Waga: 5.07 kg
Kolor: Szary
Materiał: Żeliwo
Właściwości: Można myć w zmywarce
Rodzaj produktu: Patelnia do grillowania
Rozmiar: 24 cm
Margin: E

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie