Żel do czyszczenia miedzianych naczyń kuchennych PRIMA MATERA 150 ml, de Buyer

Kod: DB420001N
Promocja
Marka: de Buyer
159 zł –40 %
Żel do czyszczenia miedzianych naczyń kuchennych PRIMA MATERA 150 ml, de Buyer
159 zł –40 % 95 zł
W magazynie (4 Szt)

Oryginalna pasta de Buyer do czyszczenia miedzianych naczyń kuchennych PRIMA MATERA.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Oryginalna pasta de Buyer do czyszczenia miedzianych naczyń kuchennych PRIMA MATERA.

Konserwacja miedzianych naczyń kuchennych PRIMA MATERA:

Stosować specjalną pastę do mycia naczyń miedzianych PRIMA MATERA najlepiej po każdym użyciu. Wewnętrzna powierzchnia ze stali nierdzewnej może być myta w normalny sposób. Keen zaleca się mycia miedzianych naczyń w zmywarce do naczyń. Środki do mycia naczyń w zmywarkach do naczyń zawierają duże ilości chloru.

Sposób użycia: najpierw umyj naczynia wodą z mydłem. Namocz gąbkę w gorącej wodzie, nabierz pastę czyszczącą i rozprowadź potrzebną ilość na powierzchni naczyń. Spłucz ciepłą wodą i wytrzyj do sucha.

Czym są naczynia kuchenne PRIMA MATERA?

Tradycyjna francuska marka de Buyer wprowadziła na rynek światową nowość - ekskluzywne miedziane naczynia kuchenne przystosowane do indukcji . Firma de Buyer, założona w 1830roku, od dziesięcioleci cieszy się uznaniem, szczególnie w sektorze profesjonalnej gastronomii. Wraz z serią naczyń PRIMA MATERA firma rozszerza swój zasięg na wymagające gospodarstwa domowe. Naczynia ze specjalnym ferromagnetycznym dnem nadają się do wszystkich rodzajów kuchenek, ale szczególnie do indukcji. PRIMA MATERA charakteryzuje się perfekcyjnym wykonaniem, solidnymi nitowanymi rękojeściami, ścianki mają ponadprzeciętną grubość 2 mm. Z tego 10% stanowi wewnętrzna warstwa ze stali nierdzewnej, która jest bardzo łatwa w utrzymaniu, nie przenosi żadnych zapachów na żywność i jest całkowicie odporna na wszelkie kwasy spożywcze. 90% Materiału to czysta miedź o doskonałej przewodności cieplnej.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Mycie naczyń
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.23 kg
Kolor: Miedziany
Objętość: 0,1 l
Rodzaj produktu: Zmywanie naczyń
Seria: de Buyer PRIMA MATERA
Margin: A
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: