Zestaw dodatkowych akcesoriów 5KSM2FPPC do mikserów stojących KitchenAid, KitchenAid

Kod: KA5KSM2FPPC
Marka: KitchenAid
1 390 zł
W magazynie (10 Szt)

Zawartość opakowania:

  • 1x korpus maszynki
  • 1x popychacz
  • 1x bęben do szatkowania (3 mm)
  • 1x bęben do tarcia na średnie paski (4 mm)
  • 1x bęben do tarcia na grube paski (6 mm)
  • 1x maszynka do mięsa i wyciskarka do owoców i warzyw z akcesoriami
  • 1x pudełko do przechowywania

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Jeśli jesteś dumnym posiadaczem robota kuchennego KitchenAid Artisan, z pewnością nie powinieneś przegapić opcjonalnych akcesoriów, które podnoszą wyjątkowe cechy robota na jeszcze wyższy poziom.

Dodatkowe akcesoria to w tym pakiecie tarka, krajalnica, maszynka do mięsa i wyciskarka do owoców i warzyw z akcesoriami. Dzięki niemu w łatwy i szybki sposób można przygotować różnorodne dania mięsne, warzywne i owocowe. Zestaw jest kompatybilny wyłącznie z robotami kuchennymi KitchenAid (MINI 5KSM3311, Artisan 5KSM45, 5KSM90, 5KSM125, 5KSM150, 5KSM156, KSM175, KSM180, 5KSM185, Heavy Duty/Profi 5KPM5, Artisan 5KSM7580, Heavy Duty, KSM7591, Profi 5KSM7990). Wystarczy podłączyć osprzęt do uniwersalnej głowicy zaciskowej. Wszystko składowane jest w przynależącym pudełku do przechowywania.

Przystawka maszynka do mielenia ma ulepszoną konstrukcję i może naprawdę poradzić sobie z każdym produktem. Dzięki wysokiej jakości ostrzu ze stali nierdzewnej można wygodnie rozdrabniać zarówno miękkie, jak i twarde składniki. Do wyboru są dwa sitka- drobne (4,5 mm) rozdrabnia gotowane mięso na pasztety i smarowidła, twardy ser lub twardy chleb na bułkę tartą. Sitko z większymi otworami poradzi sobie z surowym mięsem na pyszne burgery lub warzywami na sosy lub salsę. Popychacz do tuby maszynki, można myć na górnej półce zmywarki razem z wyjmowaną tacką.