The Oval piekarnik z pokrywą szklaną W 8,8 l Fissler

Kod: FS03370138000
795 zł
W magazynie (2 Szt)

Doskonałe naczynie do zapiekania z wysokim połyskiem zaprasza nie tylko do przyrządzania smacznych potraw, ale także do podawania ich bezpośrednio na stół. Każdy gość będzie chciał zobaczyć, co kryje w sobie to błyszczące, duże naczynie do zapiekania.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Doskonałe naczynie do zapiekania z wysokim połyskiem zaprasza nie tylko do przyrządzania smacznych potraw, ale także do podawania ich bezpośrednio na stół. Każdy gość będzie chciał zobaczyć, co kryje w sobie to błyszczące, duże naczynie do zapiekania.

 • Do gulaszu, zapiekanek, sosów, pieczeni i zup
 • Idealny kształt do owalnych płyt ceramicznych i do gotowania indukcyjnego
 • Wysokajakość obróbki technicznej
 • Solidna konstrukcja o luksusowym wyglądzie
 • Powierzchnia z wysokopolerowanej stali nierdzewnej 18/10
 • Odporny na ścieranie, odporny na zarysowania
 • Doskonałe przewodnictwo cieplne dla energooszczędnego gotowania dzięki aluminiowemu rdzeniowi
 • Idealnie dopasowana szklana pokrywa
 • Wygodne, obszerne uchwyty ze stali nierdzewnej - nie trzeba używać uchwytu do garnka
 • Podstawa SuperMathic nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji
 • Można używać w piekarniku, pokrywy do maks. 180 °C
 • Można myć w zmywarce
 • Przedłużona gwarancja 10 lat

Owalna patelnia z pokrywką firmy Fisslerwykonana jest ze stali nierdzewnej 18/10 (18% chromu, 10% niklu, 72% stali), bardzo łatwej do czyszczenia, higienicznej i wyjątkowo odpornej na korozję. Uchwyty i rączki w polerowanym wykończeniu pozostają chłodne podczas całego procesu gotowania. Pokrywa z hartowanego szkła jest idealnie dopasowana, dzięki czemu gotowanie jest energooszczędne, a użytkownik ma pełną kontrolę wizualną nad całym procesem gotowania. Patelnia jest idealna do przepisów, w których trzeba zacząć na kuchence, a dokończyć danie w piekarniku lub odwrotnie.

Idealnie płaskie dno SuperMathic jest odpowiednie do stosowania na wszystkich źródłach ciepła, w tym na indukcji. Dzięki aluminiowemu rdzeniowi ciepło rozprowadzane jest równomiernie, a gotowanie jest energooszczędne i czasochłonne. Wewnętrzna powierzchnia naczynia jest idealnie gładka i łatwa do czyszczenia. Połączenie między dnem a ścianami jest zawsze pełne w naczyniach Fissler, bez żadnych pustych przestrzeni. Przejście między dnem a ściankami jest zaokrąglone - docenisz to szczególnie podczas mieszania gęstej zawartości, kiedy trzeba płynnie przejechać garnkiem po całym obwodzie naczynia.

Co 3 sekundy, 1 produkt Fissler jest sprzedawany na całym świecie!

Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów gospodarstwa domowego i przyborów kuchennych . Poprzez swoje biura sprzedaży działa na wszystkich kontynentach świata w ponad 80 krajach. Etykieta "Superbrand z Keenmiec" słusznie plasuje Fisslera wśród najbardziej wpływowych brandy. Silny nacisk na innowacje i rozwój przez wiele dziesięcioleci słusznie przyczynia się do wytwarzania produktów, które pozwalają doświadczyć często nudnych procesów technologicznych w zabawny i nowy sposób . Każdego roku klienci z niecierpliwością czekają na nowe produkty, które dostarczą im rozrywki. Fissler jest pionierem nowych trendów, o czym świadczą liczne patenty i nagrody za wzornictwo. Warto również wspomnieć o zarządzaniu kontrolą, która przebiega przez cały proces produkcyjny według ściśle określonych standardów. Nowoczesne technologie produkcji i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Przez ponad 170 lat firma Fissler opierała się na 3 Keyowych filarach - technologicznym know-how, doskonałej produkcji i wielkiej sile innowacji . Wszystkim 700 pracownikom przyświeca jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi zachwycać naszych klientów! Made in Fissler (Keenmcy)

Parametry dodatkowe

Kategoria: Piekacze
Gwarancja: 2 lata
Materiał: Szkło
Właściwości: Nadaje się do indukcji
Rodzaj produktu: Piekacz

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: