Garnek niski V 8,8 l, Fissler

Kod: FS03370138000
Marka: Fissler
842 zł
W magazynie (3 Szt)

Idealne naczynie do pieczenia z wysokim połyskiem zachęca nie tylko do ugotowania dania o wspaniałym smaku, ale również do podania go bezpośrednio przy stole. Każdy gość będzie chciał zobaczyć, co kryje w sobie to błyszczące, duże naczynie do pieczenia.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Idealne naczynie do pieczenia z wysokim połyskiem zachęca nie tylko do ugotowania dania o wspaniałym smaku, ale również do podania go bezpośrednio przy stole. Każdy gość będzie chciał zobaczyć, co kryje w sobie to błyszczące, duże naczynie do pieczenia.

 • Do gulaszu, zapiekanek, sosów, rulad i zup
 • Idealny kształt do owalnych płyt ceramicznych i do gotowania indukcyjnego.
 • Wysoka jakość obróbki technicznej
 • Solidna konstrukcja o luksusowym wyglądzie.
 • Powierzchnia z wysokopolerowanej stali nierdzewnej 18/10
 • Odporny na ścieranie, odporny na zarysowania
 • Doskonałe przewodnictwo cieplne dla energooszczędnego gotowania dzięki aluminiowemu wnętrzu
 • Idealnie dopasowana szklana pokrywa
 • Wygodne, obszerne uchwyty ze stali nierdzewnej - nie trzeba używać rękawic kuchennych
 • Dno SuperMathic nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek: gazowy, elektryczny, ceramiczny, indukcyjny.
 • Można używać w piekarniku, pokrywa do maks. 180 °C
 • Nadaje się do zmywarki
 • Przedłużona gwarancja 10 lat

Owalne naczynie z pokrywą marki Fissler wykonane jest ze stali nierdzewnej 18/10 (18% chromu, 10% niklu, 72% stali), jest bardzo łatwe w czyszczeniu, higieniczne i wyjątkowo odporne na korozję. Uchwyty garnka i pokrywy w polerowanym wykończeniu pozostają chłodne podczas całego procesu gotowania. Pokrywa z hartowanego szkła jest idealnie dopasowana do naczynia, dzięki czemu gotowanie oszczędza energię, a dodatkowo mamy pełną kontrolę wizualną nad całym procesem gotowania. Naczynie jest idealne do przepisów, w których trzeba zacząć gotowanie w kuchni, a później trzeba dokończyć w piekarniku lub odwrotnie.

Idealnie płaskie dno SuperMathic nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek: gazowy, elektryczny, ceramiczny, indukcyjny. Dzięki aluminiowemu wnętrzu ciepło rozprowadzane jest równomiernie, a gotowanie jest energooszczędne i czasochłonne. Wewnętrzna powierzchnia naczynia jest idealnie gładka i łatwa do czyszczenia. Połączenie między dnem a ścianami jest w naczyniach Fissler zawsze wypełnione, bez żadnych pustych przestrzeni. Przejście między dnem a ściankami jest zaokrąglone - docenisz to szczególnie podczas mieszania gęstej zawartości, kiedy trzeba dokładnie wymieszać składniki łyżką kuchenną.

Co 3 sekundy, na całym świecie zostaje sprzedany jeden produkt Fissler!

Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów gospodarstwa domowego i przyborów kuchennych . Poprzez swoje biura sprzedaży działa na wszystkich kontynentach świata w ponad 80 krajach. Etykieta "Supermarka z Niemiec" słusznie plasuje Fisslera wśród najbardziej wpływowych brandy. Silny nacisk na innowacje i rozwój przez wiele dziesięcioleci słusznie przyczynia się do wytwarzania produktów, które pozwalają doświadczyć często nudnych procesów technologicznych w zabawny i nowy sposób. Każdego roku klienci z niecierpliwością czekają na nowe produkty, które dostarczą im rozrywki. Fissler jest pionierem nowych trendów, o czym świadczą liczne patenty i nagrody za design. Warto również wspomnieć o zarządzaniu kontrolą, która przebiega przez cały proces produkcyjny według ściśle określonych standardów. Nowoczesne technologie produkcji i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Przez ponad 170 lat firma Fissler opierała się na 3 kluczowych filarach - technologicznym know-how, doskonałej produkcji i wielkiej sile innowacji. Wszystkim 700 pracownikom przyświeca jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi zachwycać naszych klientów! Made in Fissler (Germany)

Parametry dodatkowe

Kategoria: Brytfanny
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.1 kg
Materiał: Szkło
Właściwości: Nadaje się do indukcji
Rodzaj produktu: Piekacz
Margin: E
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: