Owalna brytfanna ze szklaną pokrywką obj. 8,8 l

Kod: FS03370138000
759 zł
W magazynie (3 Szt)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Doskonała, polerowana brytfanna zachęca nie tylko do gotowania pysznych dań, ale również do podawania ich prosto na stół. Każdy z Państwa gości będzie czekać z niecierpliwością na to, co w sobie skrywa duża błyszcząca brytfanna.

 • Do duszenia i zapiekania potraw, do sosów, pieczeni i zup
 • Idealny kształt na owalne płyty ceramiczne oraz do gotowania na indukcji
 • Wysoka jakość obróbki technicznej
 • Solidny design i luksusowy wygląd
 • Polerowana powierzchnia ze szlachetnej stali nierdzewnej 18/10
 • Odporna na zużycie, zadrapania
 • Rdzeń z aluminium zapewniający wspaniałe przewodzenie ciepła i oszczędność energii podczas gotowania
 • Idealnie przylegająca szklana pokrywka
 • Wygodne, szerokie ucha ze stali nierdzewnej – podczas pracy z naczyniem nie trzeba korzystać z rękawicy
 • Dno SuperMathic odpowiednie na wszystkie źródła ciepła łącznie z indukcją
 • Można używać w piekarniku, pokrywkę maksymalnie do 180°C
 • Można myć w zmywarce
 • Przedłużona gwarancja 10 lat

Owalna brytfanna z pokrywką Fissler jest wyprodukowana ze szlachetnej stali nierdzewnej 18/10 (18% chromu, 10% niklu, 72% stali), bardzo łatwo się czyści, jest higieniczna i niezwykle odporna na korozję. Błyszczące ucha i uchwyty pozostają chłodne przez cały czas gotowania. Pokrywka z utwardzanego szkła doskonale przylega, dzięki czemu gotowanie staje się oszczędne pod względem energii, a przy tym mają Państwo kontrolę wizualną nad całym procesem gotowania. Brytfanna to idealne rozwiązanie w przypadku przepisów, według których trzeba zacząć przygotowanie dania na kuchence, a dokończyć w piekarniku lub na odwrót.

Perfekcyjnie równe dno SuperMathic jest odpowiednie na wszystkie źródła ciepła łącznie z indukcją. Ciepło dzięki zabudowanemu aluminiowemu rdzeniowi jest dystrybuowane równomiernie, a gotowanie jest oszczędne pod względem czasu i energii. Wewnętrzna powierzchnia garnka jest idealnie gładka i łatwo się ją czyści. Połączenie dna i ścianek w przypadku naczyń Fissler jest zawsze pełne, bez pustych przestrzeni. Przejście między dnem i ściankami jest zaokrąglone. Docenią je Państwo przede wszystkim podczas mieszania gęstej zawartości, które wymaga dokładnego przesuwania drewnianą łyżką po całym obwodzie garnka.

Co 3 sekundy na całym świecie sprzedawany jest 1 produkt marki Fissler!

Firma Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów do domu i kuchni. Za pośrednictwem swoich oddziałów handlowych jest obecna na wszystkich kontynentach w ponad 80 krajach. Oznaczenie "Supermarka z Niemiec" zasłużenie klasyfikuje Fissler między najbardziej wpływowe firmy. Duży nacisk na innowacje i rozwój trwający od wielu dziesięcioleci doprowadza do tworzenia produktów, które umożliwiają realizację często nudnych kulinarnych procesów w nowy, ciekawy sposób. Co roku klienci niecierpliwie czekają na nowości, które sprawią im radość. Fissler dyktuje nowe trendy, czego potwierdzeniem jest również szereg uzyskanych patentów i designerskich wyróżnień. Warta wzmianki jest również kontrola jakości, która przebiega podczas całego procesu produkcji pod nadzorem surowych norm. Nowoczesne technologie produkcyjne i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Już od ponad 170 lat Fissler buduje swoją markę na 3 kluczowych filarach – technologicznym know-how, doskonałej produkcji i ogromnej sile innowacji. Wszystkich 700 pracowników ma tylko jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi sprawiać naszym klientom radość! Made in Fissler (Germany)

Parametry dodatkowe

Kategoria: Brytfanny
Gwarancja: 2 lata
Nieruchomości: Nadaje się do zmywarki, Nadaje się na indukcję
Rodzaj produktu: Blacha do pieczenia

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: