Czarna herbata ANASTASIA, 20 muślinowych torebek z herbatą, Kusmi Tea

Kod: KUSMI21642A1120
Marka: Kusmi Tea
50 zł
W magazynie (11 Szt)

Ta ekskluzywna mieszanka czarnych herbat Earl Grey, zainspirowana historią Wielkiej Księżnej Anastazji, córki cara Mikołaja II z dynastii Romanowów, jest przykładem słynnych herbat Kusmi o wyrazistym smaku typowym dla herbat rosyjskich, w udanym połączeniu z bergamotką, cytryną i kwiatem pomarańczy.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Ta ekskluzywna mieszanka czarnych herbat Earl Grey, zainspirowana historią Wielkiej Księżnej Anastazji, córki cara Mikołaja II z dynastii Romanowów, jest przykładem słynnych herbat Kusmi o wyrazistym smaku typowym dla herbat rosyjskich, w udanym połączeniu z bergamotką, cytryną i kwiatem pomarańczy. Jest to jedna z ikonicznych mieszanek herbacianych stworzonych przez Kusmi Tea założyciela Pavla Kusmiczova, a dokładny skład był utrzymywany w tajemnicy od początku jej istnienia.

Opakowanie zawiera 20 torebek herbaty, które są wypełnione 2 gramami mieszanki herbacianej. Delikatne torebki są niebielone i nie zawierają klejów ani metalowych zszywek, które mogłyby negatywnie wpłynąć na smak herbaty.

Składniki: czarna herbata, olejek eteryczny z bergamotki, limonka, cytryna

Zalecenia dotyczące przygotowania:

  • Czas parzenia: 3-4 minuty
  • Temperatura: 85°C - 90°C

Parametry dodatkowe

Kategoria: Herbata
Waga: 0.1 kg
Rodzaj herbaty: W torebkach
Gatunek herbaty: Czarna
Rodzaj produktu: Herbata
Margin: B
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: