produkt nie jest już w sprzedaży

Okrągły uchwyt do pokrywki niklowany mały

niklowana stal

Opis produktu

Niklowany okrągły uchwyt do pokrywki francuskiej marki Staub pasuje do mniejszych pokrywek Staub. Uchwyt wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej jest nieodzownym elementem gwarantującym wygodną manipulację, ale także designerską częścią Państwa naczyń.

Dzięki świetnie leżącemu w dłoni uchwytowi, pokrywka może być podnoszona oraz odkładana łatwo i bezpiecznie. Staub oferuje cały szereg zapasowych uchwytów wykonanych z różnych materiałów i zaprojektowanych w różnych stylach – ożywienie wyglądu naczyń kuchennych nigdy nie było tak proste!

  • Okrągły uchwyt o średnicy 2,1 cm
  • Odpowiedni do mniejszych pokrywek
  • Najwyższej jakości stal nierdzewna o niklowanej powierzchni
  • Przyjemne i bezpieczne podnoszenie pokrywki, także w rękawicy kuchennej
  • Uchwyt łatwo wymienić w ciągu kilku sekund
  • Uniwersalny wygląd współgra z różnymi kolorami naczyń Staub
  • Niezwykle wytrzymały, odporny na korozję i zużycie
  • Dostępny w kilku rozmiarach

Francuska marka Staub wywodzi się z Alzacji, która znana jest ze sztuki kulinarnej i wybornych potraw przyrządzanych ze składników najwyższej jakości. Oferta produktów firmy obejmuje szerokie spektrum naczyń przeznaczonych dla zapalonych kucharzy-amatorów i profesjonalistów, którzy szukają autentyczności i emocjonujących przeżyć podczas przygotowywania tych najsmaczniejszych potraw. Do najbardziej znanych produktów Staub należą emaliowane garnki żeliwne z pokrywkami typu „Cocotte” w szerokiej gamie kolorów, wielkości i kształtów, ale i cały szereg dalszych, wytrzymałych żeliwnych produktów, od patelni, przez brytfanny, aż po czajniki do herbaty.

W produktach Staub tradycyjne rzemiosło łączy się z bezkonkurencyjnymi technologiami produkcji. Najwyższą jakość produktów doceniają renomowani restauratorzy i szefowie kuchni na całym świecie, więc możecie być Państwo pewni, że dzięki naczyniom Staub wyczarujecie najpyszniejsze potrawy także w Waszych kuchniach.

KOD: ST1671010

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu