WMF

Ogródek ziołowy - 1 samonawadniająca doniczka Gourmet

  • 150 zł
  • w magazynie 4 szt.
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Opis produktu

Świeże zioła są nieodzowną częścią nowoczesnej kuchni. Teraz mogą Państwo o nie zadbać dzięki sprytnemu samonawadniającemu systemowi WMF!

Zestaw do ziołowego ogródka zawiera doniczkę ze stali nierdzewnej, która jest zaopatrzona w specjalny knot. Knot wkłada się do plastikowej podstawki z wodą, która jest zakryta zdejmowanym wieczkiem. Dzięki automatycznemu podlewaniu mogą Państwo mieć świeże zioła bez konieczności ciągłej kontroli wilgotności ziemi z doniczkach. WMF przejmuje za Państwa opiekę nad ziołami!

Gourmet to nazwa serii pomocnych akcesoriów do kuchni niemieckiej marki WMF. Zawiera różnorodne akcesoria niezbędne podczas gotowania: obieraczki, krajarki, sitka, cedzaki. Nie może również zabraknąć tłuczka do mięsa, dziadka do orzechów czy porządnego moździerza.

Mali pomocnicy przeważnie z wytrzymałej stali nierdzewnej, którzy wykonają kawał dobrej roboty oraz zaoszczędzą czas. Dzięki użyciu materiałów najwyższej jakości i nowoczesnych technologii podczas ich produkcji będą Państwu służyć przez długie lata.

KOD PRODUCENTA: 06.4131.6040

O firmie WMF

WMF

Marka WMF jest synonimem niemieckiej precyzji, tradycji, nowoczesnych technologii i trendów. Celem firmy jest zapewnienie swoim klientom doskonałego sprzętu do gotowania i serwowania. Ergonomiczne, wyrafinowane produkty wysokiej jakości szczycą się szeregiem nagród za design i patenty technologiczne.

Kod: WM0641316040
Marka: WMF
Designer: Jan Christian Delfs
Kolor / wymiary: Ø doniczki 10,8 cm, całkowita Ø 12,5 cm
Materiał: plastik
polerowane
stal nierdzewna Cromargan®