produkt nie jest już w sprzedaży

Ogródek ziołowy - 1 samonawadniająca doniczka Gourmet

Opis produktu

Świeże zioła są nieodzowną częścią nowoczesnej kuchni. Teraz mogą Państwo o nie zadbać dzięki sprytnemu samonawadniającemu systemowi WMF!

Zestaw do ziołowego ogródka zawiera doniczkę ze stali nierdzewnej, która jest zaopatrzona w specjalny knot. Knot wkłada się do plastikowej podstawki z wodą, która jest zakryta zdejmowanym wieczkiem. Dzięki automatycznemu podlewaniu mogą Państwo mieć świeże zioła bez konieczności ciągłej kontroli wilgotności ziemi z doniczkach. WMF przejmuje za Państwa opiekę nad ziołami!

Gourmet to nazwa serii pomocnych akcesoriów do kuchni niemieckiej marki WMF. Zawiera różnorodne akcesoria niezbędne podczas gotowania: obieraczki, krajarki, sitka, cedzaki. Nie może również zabraknąć tłuczka do mięsa, dziadka do orzechów czy porządnego moździerza.

Mali pomocnicy przeważnie z wytrzymałej stali nierdzewnej, którzy wykonają kawał dobrej roboty oraz zaoszczędzą czas. Dzięki użyciu materiałów najwyższej jakości i nowoczesnych technologii podczas ich produkcji będą Państwu służyć przez długie lata.

KOD: WM0641316040

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu