Ociekacz na sztućce, noże oraz przybory kuchenne szary Dock™ Joseph Joseph

Kod: JS85075
110 zł –10 %
Ociekacz na sztućce, noże oraz przybory kuchenne szary Dock™ Joseph Joseph
110 zł –10 % 99 zł
W magazynie (3 Szt)

Wyzwanie dla projektantów Joseph Joseph: ociekanie wody z noży i ochrona ostrza

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Wyzwanie dla projektantów Joseph Joseph: ociekanie wody z noży i ochrona ostrza

Rozwiązanie: ociekacz Dock

Właściciele zmywarek również skorzystają ze składanego ociekacza Dock . Wysokiej jakości noże i drewniane przybory kuchenne muszą być myte ręcznie. Niewielki designerski stojak z łatwością znajdzie miejsce na każdym blacie kuchennym. Przestrzeń wewnętrzna pojemnika podzielona jest na cztery części. Wąska szczelina służy do przechowywania noży - ostrze jest w ten sposób doskonale chronione przed uderzeniami innych przyborów. Nagromadzoną wodę można wygodnie wylać z dolnej miski z dzióbkiem.

  • Ociekacz na noże i przybory kuchenne
  • 4 oddzielne sekcje
  • Możliwość rozłożenia na 3 części
  • Dolna miska z dzióbkiem do wylewania nagromadzonej wody
  • Wykonany z tworzywa ABS
  • Nadaje się do zmywarki
  • W zestawie prezentowym

Unowocześnianie zwykłych narzędzi kuchennych to cel firmy Joseph Joseph oraz jej projektantów od 2003 roku. Bracia Richard i Anthony Joseph postanowili wykorzystać swoje doświadczenie zdobyte na studiach projektowania produktów we własnej firmie. Ich entuzjazm dla innowacji przynosi co sezon nowe produkty oraz nowe atrakcyjne serie barw. Każdy pojedynczy produkt jest wynikiem rozwoju, który dążył do maksymalnego zwiększenia funkcjonalności, bezpieczeństwa i atrakcyjności wizualnej. Powstałe produkty budzą entuzjazm i przynoszą radość, nie tylko dzięki nowatorskiemu designowi, ale także dzięki zaskakującej praktyczności, którą pokochasz już od pierwszego użycia. Firma Joseph Joseph nie tylko zyskuje klientów w ponad 100 państwach, ale także co roku zdobywa wiele nagród i nominacji za projektowanie i innowacyjność. Wysoka sprzedaż i popularność produktów kuchennych pozwoliła projektantom przenieść swoją uwagę ponad blat kuchenny, a konkretyzując pod niego - do segmentu odpadów komunalnych i porządków. Dzięki temu klienci mogą teraz cieszyć się nie tylko stylowymi przyborami kuchennymi, ale także kompleksowym, zmiennym i inteligentnym rozwiązaniem w zakresie odpadów komunalnych i recyklingu, który doskonale wpisuje się w nowoczesny styl życia. Joseph Joseph to już nie tylko gwarancja doskonałego designu i jakości, ale także możliwość zmiany stylu życia.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Pielęgnacja sztućców
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.34 kg
Kolor: Szary
Rodzaj produktu: Pielęgnacja sztućców
Margin: A

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie