Skrobak z prostym ostrzem zielony Multi-peel™ Joseph Joseph

Kod: JS10108
62 zł –5 %
Skrobak z prostym ostrzem zielony Multi-peel™ Joseph Joseph
62 zł –5 % 59 zł
W magazynie (5 Szt)

Wyzwanie dla projektantów Joseph Joseph: rozszerzenie stylów krojenia zwykłych obieraczek

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Wyzwanie dla projektantów Joseph Joseph: rozszerzenie stylów krojenia zwykłych obieraczek

Rozwiązanie: skrobaki wielofunkcyjne Multi-peel

Efektywne obieraczki z ergonomicznymi uchwytami wyposażone są nie tylko w ostre ostrze, ale także w dodatkową funkcję. Podczas czyszczenia i obierania owoców oraz warzyw najważniejsza jest maksymalna wydajność.

  • Gładka obieraczka z drugim ostrzem bocznym i oczkiem
  • Wygodny, antypoślizgowy uchwyt
  • Ostrze wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej
  • Nadaje się do zmywarki

Do klasycznej zielonej obieraczki z prostym ostrzem projektanci dodali dodatkowe stałe ostrze oraz oczko do czyszczenia ziemniaków.

Unowocześnianie zwykłych narzędzi kuchennych to cel firmy Joseph Joseph oraz jej projektantów od 2003 roku. Bracia Richard i Anthony Joseph postanowili wykorzystać swoje doświadczenie zdobyte na studiach projektowania produktów we własnej firmie. Ich entuzjazm dla innowacji przynosi co sezon nowe produkty oraz nowe atrakcyjne serie barw. Każdy pojedynczy produkt jest wynikiem rozwoju, który dążył do maksymalnego zwiększenia funkcjonalności, bezpieczeństwa i atrakcyjności wizualnej. Powstałe produkty budzą entuzjazm i przynoszą radość, nie tylko dzięki nowatorskiemu designowi, ale także dzięki zaskakującej praktyczności, którą pokochasz już od pierwszego użycia. Firma Joseph Joseph nie tylko zyskuje klientów w ponad 100 państwach, ale także co roku zdobywa wiele nagród i nominacji za projektowanie i innowacyjność. Wysoka sprzedaż i popularność produktów kuchennych pozwoliła projektantom przenieść swoją uwagę ponad blat kuchenny, a konkretyzując pod niego - do segmentu odpadów komunalnych i porządków. Dzięki temu klienci mogą teraz cieszyć się nie tylko stylowymi przyborami kuchennymi, ale także kompleksowym, zmiennym i inteligentnym rozwiązaniem w zakresie odpadów komunalnych i recyklingu, który doskonale wpisuje się w nowoczesny styl życia. Joseph Joseph to już nie tylko gwarancja doskonałego designu i jakości, ale także możliwość zmiany stylu życia.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Naczynia kuchenne
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.1 kg
Kolor: Zielony
Rodzaj produktu: Przybory kuchenne
Seria: Joseph Joseph Multi-peel™
Margin: A

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie