Nóż uniwersalny SWISS CLASSIC 11 cm, czarny, plastikowy, Victorinox
Kod: VN67803100 dni na zwrot Bezpłatny i bezproblemowy zwrot
99% zadowolonych osób Opineo: 3000+ sprawdzonych opinii
Wysyłamy natychmiastPrzy zamówieniu do godziny 12:00
50 000+ recenzji produktówNapisanych przez naszych klientów
Opis szczegółowy produktu
Ten nóż to typowy codzienny pracownik: bez luksusowego wykończenia, bez kuchennej fanfary, tylko solidna czarna rękojeść i ostrze gotowe do normalnej pracy przy stole. Nadaje się do śniadań, kolacji, przekąsek i szybkiego krojenia mniejszych składników, czyli dokładnie tam, gdzie użyteczność szybko się ujawnia.
Główne zalety:
- Nóż Victorinox SWISS CLASSIC o długości ostrza 11 cm to lekki nóż stołowy na codzienne śniadania, kolacje, przekąski i zwykłe serwowanie.
- Proste ostrze ze stali nierdzewnej pomaga w czystym krojeniu miękkich produktów, pieczywa, serów, warzyw i gotowych dań.
- Zaokrąglona końcówka ostrza sprawdza się praktycznie podczas posiłków, gdzie nóż powinien być wygodny, bezpieczniejszy i przyjemny do codziennego użytku.
- Długość ostrza 11 cm zapewnia wystarczającą przestrzeń do krojenia przy stole, ale nóż pozostaje lekki i zwinny.
- Nóż nadaje się do smarowania pieczywa, krojenia mniejszych porcji i prostego przygotowywania posiłków bezpośrednio na talerzu.
- Podczas rodzinnych posiłków docenisz uniwersalny kształt, który poradzi sobie ze śniadaniem, obiadem i szybką kolacją bez zbędnej masywności.
- Gładkie ostrze dobrze sprawdzi się podczas krojenia serów, szynki, warzyw lub miękkich dodatków podczas zwykłego serwowania.
- Ergonomiczna rękojeść wykonana z czarnego polipropylenu pozwala na wygodny chwyt i pewniejsze prowadzenie noża podczas codziennego użytkowania.
- Czarny uchwyt ma uniwersalny design i z łatwością wpasuje się zarówno do nowoczesnej kuchni, jak i klasycznej zastawy stołowej.
- Lekka konstrukcja sprawi, że dłuższe posiłki staną się przyjemniejsze, ponieważ nóż nie wydaje się ciężki, nawet przy wielokrotnym użyciu w trakcie posiłku.
- Smukły profil noża dobrze leży w dłoni, bez problemu mieści się w szufladzie i nie sprawia wrażenia niezgrabnego nawet przy niższych wartościach podkładka pod talerz.
- Nieszlifowana konstrukcja zapewnia niską wagę i łatwość obsługi, co jest idealne do praktycznego spożywania posiłków bez zbędnego gabarytów.
- Nóż można myć w zmywarce, więc nie będzie wymagał dodatkowej pracy po śniadaniu, przekąsce lub kolacji.
- Wyprodukowano w SzwajcariiVictorinox Daje pewność marki zbudowanej na praktyczności, precyzji i długotrwałym użytkowaniu w kuchni.
Dodatkowe informacje:
- materiał rękojeści: polipropylen
- można myć w zmywarce
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Noże uniwersalne |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 7613329113479 |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Rozmiar: | 22 cm |
| Długość ostrza: | 11 cm |
| Właściwości: | Można myć w zmywarce |
| Rodzaj produktu: | Nóż uniwersalny |
| Margin: | C |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Producent: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.