Nóż szefa kuchni Functional Form Fiskars 17 cm

Kod: FISK1057535
93 zł –9 %
Nóż szefa kuchni Functional Form Fiskars 17 cm
93 zł –9 % 85 zł
W magazynie (2 Szt)

Uniwersalny nóż kuchenny z grubym ostrzem jest idealny do krojenia mięsa, kiełbas i warzyw. Wzmocnione ostrze dla dobrej równowagi i wytrzymałość noża, dodatkowa polerowana krawędź, aby zwiększyć wydajność ostrza, można myć w zmywarce.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Nóż uniwersalny o średniej wielkości Fiskars Functional Form to uniwersalny nóż, niezbędny do codziennej pracy w kuchni. Jego solidne japońskie ostrze ze stali nierdzewnej zapewnia doskonałą wydajność i jest idealne do krojenia mięsa, kiełbas i warzyw. Ergonomiczna rękojeść wyposażona jest w miękką powierzchnię Softouch. Posiada głęboki ochraniacz palców dla wygodnego i bezpiecznego chwytu. Jak wszystkie noże Functional Form, ten nóż jest przystosowany do codziennego mycia w zmywarce. Dzięki smukłemu profilowi, nóż jest łatwy do przechowywania.

  • niezawodne działanie - wysokiej jakości japońska stal nierdzewna zapewnia doskonałą ostrość i odporność na korozję
  • wytrzymała konstrukcja - wzmocnione ostrze dla dobrej równowagi i wytrzymałości, dodatkowa polerowana krawędź dla zwiększenia wydajności ostrza, można myć w zmywarce
  • higieniczny i wygodny materiał rękojeści - Pewny i antypoślizgowy uchwyt dzięki materiałowi Softouch™, głębokie zagłębienie rękojeści zwiększa ochronę palców
  • ergonomicznie ukształtowana rękojeść umożliwia różne sposoby trzymania

Kolekcja Fiskars Functional Form

Kolekcja Functional Form składa się z szerokiej gamy wysokiej jakości noży, przyborów kuchennych, naczyń i sztućców. Razem tworzą estetycznie harmonijną kolekcję, która ułatwia codzienne życie poprzez łatwość użytkowania, czyszczenia i przechowywania.

Nowe naczynia kuchenne Fiskars należy umyć przed pierwszym użyciem. Prawie wszystkie naczynia Functional Form nadają się do mycia w zmywarce. Pomimo wszystko zalecane jest mycie ręczne, aby zapewnić dłuższy okres dobrego stanu przyborów i naczyń.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Noże kuchenne
Waga: 2 kg
Długość ostrza: 17 cm
Kolor: Czarny
Materiał: Stal nierdzewna
Właściwości: Można myć w zmywarce
Rodzaj produktu: Nóż kuchenny
Rozmiar: 17 cm
Seria: Fiskars Functional Form
Margin: E

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie