Nóż szefa kuchni TWIN POLLUX 20 cm, Zwilling

Kod: ZW30721201
Marka: ZWILLING
399 zł –31 %
Nóż szefa kuchni TWIN POLLUX 20 cm, Zwilling
399 zł –31 % 273 zł
W magazynie (1 Szt)

Seria noży kuchennych Twin Pollux firmy Zwilling została zaprojektowana i wyprodukowana w Solingen, w Niemczech, jako połączenie precyzyjnego rzemiosła i jakości materiałów z wymogami nowoczesnego designu i wysokiego komfortu użytkowania. Podczas gdy stalowe serce noża wykonane jest z jednego kawałka najwyższej jakości stali nożowniczej, syntetyczne ostrze zapewnia doskonały ergonomiczny uchwyt. Łączenie materiałów jest tak szczelne, że spełnia surowe wymagania higieniczne - brak łączeń, w których mogłyby się gromadzić bakterie. W serii Twin Pollux znajdziesz również ten wszechstronny nóż szefa kuchni.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Seria noży kuchennych Zwilling Twin Pollux została zaprojektowana i wyprodukowana w Solingen, w Niemczech. Jest połączeniem precyzyjnego rzemiosła i jakości materiałów, wraz z wymogami nowoczesnego wzornictwa i wysokiego komfortu użytkowania. Podczas gdy stalowe serce noża wykonane jest z jednego kawałka najwyższej jakości stali nożowniczej, syntetyczne ostrze zapewnia doskonały ergonomiczny uchwyt. Łączenie materiałów jest tak szczelne, że spełnia surowe wymagania higieniczne - brak łączeń, w których mogłyby się gromadzić bakterie. W serii Twin Pollux znajduje się również ten wszechstronny nóż kuchenny.

Powodem, dla którego ta seria noży Twin Pollux firmy J.A.Henckels Zwilling jest tak poszukiwana, jest nie tylko doskonała i długotrwała ostrość, ale także jakość i staranne wykonanie. Noże są doskonale wyważone, dobrze leżą w dłoni, a osłona nie tylko zapewnia wsparcie palców przy precyzyjnym i dokładnym krojeniu, ale także skutecznie je chroni. Noże te są popularne głównie ze względu na ich ponadczasowy design i wyjątkową ostrość.

Noże wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej o optymalnej proporcji chromu i węgla, co gwarantuje tylko najlepsze właściwości. Ostrze jest wykute z jednego kawałka stali, a noże są hartowane w technologii Friodur®, która polega na wymrażaniu. Dzięki temu ostrza są twardsze i trwalsze, a także bardziej odporne na korozję.

Specyfikacja produktu:

  • Ten asortyment nie jest przeznaczony wyłącznie dla profesjonalistów
  • Doskonała i długotrwała ostrość, jakość i dokładna obróbka
  • Noże są doskonale wyważone, dobrze leżą w dłoni
  • Specjalna mieszanka najwyższej jakości stali z optymalnym stosunkiem chromu i węgla gwarantuje najlepsze właściwości
  • Noże są hartowane przy użyciu opatentowanej technologii Friodur®, która polega na ich wymrażaniu
  • Noże stają się twardsze i bardziej wytrzymałe, bardziej odporne na korozję
  • Uchwyt w klasycznym wzornictwie z 3 nitami
  • Twardość ostrza ok. 57 HRC w skali Rockwella
  • Dożywotnia gwarancja na wady fabryczne ostrza
  • Długość ostrza: 20 cm

Parametry dodatkowe

Kategoria: Noże szefa kuchni
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.31 kg
Rozmiar: 20 cm
Długość ostrza: 20 cm
Rodzaj produktu: Nóż kuchenny
Margin: E
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: