Nóż szefa kuchni AJAX 1905, 22 cm, F.Dick
Kod: FDCK8192222Opis szczegółowy produktu
Ajax nóż szefa kuchni pozwoli Ci poznać smak grillowania i gotowania jak żaden inny nóż. Imponujące ostrze o długości 22 cm przesuwa się przez mięso niczym nóż przez masło i nie zatrzymuje się nawet przy kontakcie z małymi kośćmi. Zaokrąglone ostrze noża umożliwia wykonywanie cięć wahadłowych, dzięki czemu krojenie ryb, mięsa i ziół staje się łatwiejsze. Oczko w ostrzu służy do jego zawieszenia.
Specjalny nóż szefa kuchni Ajax zawdzięcza swoją nazwę greckiemu bohaterowi z wojen trojańskich. Przy opracowywaniu tego wyjątkowego ostrza wzorowano się na 100-letnim nożu tasak przeznaczonym dla rzeźników i handlarzy mięsem. Tradycyjny kształt w połączeniu z nowoczesnym designem i pierwszorzędną jakością zdobędzie Twoją przychylność: szczególna waga, selektywna ostrość i wysokiej jakości wykonanie zachwycą Cię już przy pierwszym cięciu.
Ekskluzywna designowa seria 1905 łączy w sobie tradycyjne rzemiosło w nowoczesnym duchu z elementami historycznego designu. W 1905 roku Friedr. Dick opracował serię noży szefa kuchni z solidnymi łączeniami, które zastąpiły wcześniej stosowane nity. Od 1905 roku ten unikalny design był dalej rozwijany przy użyciu nowoczesnych materiałów i technik produkcyjnych. Ostrze wykonane jest ze specjalnej niemieckiej stali nierdzewnej XcrMoVMn. Unikalny, lekko dyspersyjny, elastyczny materiał z dynamicznie ostrym ostrzem został wyprodukowany przy użyciu zaawansowanej techniki hartowania
Dane techniczne:
- Praktyczny nóż typu tasak
- Zaokrąglone ostrze
- Z serii 1905
- Nity zastąpione przez solidne połączenia
- Specjalna niemiecka stal szlachetna
- Dynamiczne ostrze
- Oczko w ostrzu do zawieszania
- Materiał: stal nierdzewna, plastikowy
- Rozmiar: 22 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Tasaki |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 0.59 kg |
| EAN: | 4009215186482 |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Rozmiar: | 22 cm |
| Długość ostrza: | 22 cm |
| Liczba części: | 1 ks |
| Rodzaj produktu: | Nóż kuchenny |
| Seria: | F.DICK 1905 |
| Margin: | E |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Producent: | F.DICK |
| Margin-category: | B |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.