Nóż do szpikowania Victorinox czarny tworzywo sztuczne 12 cm

Kod: VN5200312
118 zł
W magazynie (>5 Szt)

Nóż szefa kuchni. Jeśli użyjesz noża z szerokim ostrzem, powierzchnia cięcia będzie równa i estetyczna. Gładka i ostra krawędź sprawia, że jak najmniej soku wycieka z surowego owocu lub mięsa na deskę do krojenia. Ostry nóż szefa kuchni może być używany do krojenia na wąskie plasterki pomidorów, chrupiącego chleba, siekania porów, ogórków, krojenia i plasterkowania twardszych warzyw, krojenia mięsa lub ryby, czyszczenia i siekania cebuli, rozgniatania czosnku boczną stroną noża i miażdżenia pieprzu itp. Większe noże szefa kuchni są najczęściej używane przez profesjonalnych kucharzy. Rękojeść ma ergonomiczny kształt, dzięki czemu praca z nożem jest bardzo wygodna.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Nóż szefa kuchni. Jeśli używasz noża z szerokim ostrzem, powierzchnia cięcia będzie gładka i schludna. Gładka i ostra krawędź sprawia, że jak najmniej soku wycieka z surowego owocu lub mięsa na deskę do krojenia. Ostry nóż szefa kuchni może być używany do krojenia na wąskie plasterki pomidorów, chrupiącego chleba, siekania porów, ogórków, krojenia i plasterkowania twardszych warzyw, krojenia mięsa lub ryby, czyszczenia i siekania cebuli, rozgniatania czosnku boczną stroną noża i miażdżenia pieprzu itp. Większe noże szefa kuchni są najczęściej używane przez profesjonalnych kucharzy. Rękojeść ma ergonomiczny kształt, dzięki czemu praca z nożem jest bardzo wygodna.

Specyfikacja produktu:

  • Wielofunkcyjny nóż szefa kuchni
  • Do wszechstronnej pracy w kuchni
  • Jakość wykonania i materiałów
  • Ostre ostrze
  • Ergonomiczny uchwyt z tworzywa sztucznego
  • Długość ostrza: 12 cm

Parametry dodatkowe

Kategoria: Noże kuchenne
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.11 kg
Kolor: Czarny
Materiał: Plastikowy
Rodzaj produktu: Nóż kuchenny
Rozmiar: 12 cm
Margin: E

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie