Młynek do soli FIDJI drewno oliwne/stal nierdzewna 20 cm

Kod: PG33835
289 zł
W magazynie (9 Szt)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Młynek FIDJI to niezwykle elegancki dodatek każdej kuchni i każdego nakrytego stołu. Dzięki połączeniu naturalnego drewna i szlifowanej stali nierdzewnej ozdobi zarówno nowocześnie, jak i tradycyjnie urządzone wnętrza. Drewno oliwne posiada wyrazistą strukturę, a niepowtarzalność naturalnego wzoru sprawia, że każdy młynek jest unikalnym oryginałem. Egzotyczne drzewka oliwne rosną pomału i są jędrne, wytrzymałe oraz wyjątkowo twarde. Młynek posiada ergonomiczny kształt umożliwiający wygodne użytkowanie. Został wyposażony w mechanizm mielący z możliwością ustawienia grubości mielenia. Na zakrętce każdego z młynków znajduje się oznaczenie w postaci liter – P lub S.

  • Specjalny mechanizm mielący przeznaczony tylko do mielenia soli
  • Z najwyższej jakości naturalnego drewna oliwnego
  • Eleganckie połączenie drewna i stali nierdzewnej
  • Mechanizm mielący z możliwością ustawienia grubości mielenia
  • Wyprodukowano we Francji
  • W zestawie razem z solą
  • Przedłużona 5-letnia gwarancja na korpus młynka
  • Dożywotnia gwarancja na mechanizm mielący

Dane szczegółowe o mechanizmie mielącym młynka do soli Peugeot:

Mechanizm mielący przeznaczony jest tylko do mielenia grubych i suchych ziaren soli morskiej. Wykonany jest ze stali nierdzewnej, nie jest podatny na korozję, którą mogłaby wywołać sól.

Jakiej soli użyć?

Do właściwego funkcjonowania młynka polecamy ziarna grubej soli o średnicy do 4 mm. Należy zawsze używać grubej soli - suchej, morskiej lub kamiennej.

Peugeot, marka, która funkcjonuje na rynku od 1810 roku, jest symbolem francuskiej gastronomii i stylu życia. Korpusy młynków Peugeot i mechanizmy mielące są produkowane we własnych zakładach we Francji. Młynki są montowane ręcznie, a następnie bardzo dokładnie sprawdzane. Bezbłędne działanie jest dla marki Peugeot oczywistością. Na mechanizmy mielące udzielana jest dożywotnia gwarancja.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Młynki
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Młynek
Seria: Peugeot FIDJI

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: