Misy na owoce

3 pozycji razem
Kosz na owoce WIRES ⌀ 25 cm, Blomus
159 zł
BM68480
Kosz na owoce WIRES 30 cm, Blomus
129 zł
BM68482
Kosz na owoce WIRES 36 cm, Blomus
139 zł
BM68481

Miski na owoce - dekoracyjne miski nie tylko na owoce

Czym są miski na owoce?

Miski na owoce to miski używane do przechowywania i prezentowania różnego rodzaju owoców, ale nie tylko! Można ich używać po prostu jako dekoracji lub do przechowywania małych przedmiotów, takich jak portfele, klucze lub słuchawki. Miski na owoce mogą być używane do przechowywania owoców jako pożywnej przekąski lub jako centralny element stołu lub blatu kuchennego.

Zazwyczaj są one wykonane ze stali nierdzewnej, szkła, drewna lub metalu i są dostępne w wielu rozmiarach, kształtach i stylach.

Ostatecznie, misy na owoce są świetnym dodatkiem do wnętrza - kuchni, jadalni czy salonu. W sklepie Kulina można znaleźć designerskie misy na owoce o wyjątkowych walorach estetycznych od renomowanych producentów, takich jak Alessi, Blomusi Philippi.

Gdzie mogę umieścić ozdobne miski na owoce?

Dekoracyjne misy na owoce można umieścić w dowolnym miejscu w domu, w zależności od zamierzonego wyglądu i przeznaczenia. Oto kilka pomysłów:

  • Jadalnia: Misę z owocami można postawić na stole w jadalni jako centralny element, wprowadzając odrobinę koloru i świeżości do tego miejsca.
  • Salon: Aby dodać odrobinę koloru i naturalnych elementów do przestrzeni mieszkalnej, ustaw kolorową miskę z owocami na stoliku kawowym lub stoliku bocznym.
  • Przedpokój: Małe naczynie z owocami można ustawić na stoliku konsoli w przedpokoju, aby zapewnić odrobinę koloru i przyjemny nastrój.
  • Kuchnia: Najbardziej tradycyjną lokalizacją dla misy na owoce jest kuchnia, ponieważ to tutaj często przechowuje się owoce. Miskę z owocami można postawić na blacie, wyspie lub stole.
  • Biuro: Aby zachować motywację i zdrowie w ciągu dnia, można również umieścić miskę z owocami na biurku lub półce w domowym biurze.

Ogólnie rzecz biorąc, dekoracyjne misy na owoce można umieścić w dowolnym miejscu, aby dodać odrobinę koloru i świeżości. Upewnij się, że misa na owoce pasuje do stylu Twojego wnętrza i ciesz się jej wyglądem.

Możesz przejrzeć nasze wazony i świeczniki, jeśli chcesz kupić więcej elementów dekoracyjnych na swój stół i do domu.