Miski kuchenne

3 pozycji razem
Miska kuchenna 24 cm, dno silikonowe, stal nierdzewna, WMF
217 zł
WM0646606030
Miska kuchenna 20 cm, dno silikonowe, stal nierdzewna, WMF
169 zł –26 %
124 zł
WM0646596030
Miska kuchenna 22 cm, stal nierdzewna, WMF
199 zł –16 %
166 zł
WM0646676030

Miski kuchenne - wielofunkcyjne narzędzia kuchenne

Do czego można wykorzystać miski kuchenne?

Miski kuchenne są niezbędne w każdej kuchni. Będziesz ich często używać do mieszania składników, marynowania żywności, przechowywania resztek , a nawet serwowania sałatek lub innych posiłków na stole.

Z jakich materiałów wykonane są miski kuchenne?

  • Ceramiczne miski kuchenne wyglądają elegancko w kuchniach wiejskich lub rustykalnych. Mogą być również używane jako miski do serwowania i umieszczane bezpośrednio na stole w jadalni, dzięki ponadczasowej elegancji szkła.
  • Miski ze stali nierdzewnej są niedrogie, przenośne, lekkie i niezniszczalne. W przypadku zadań kulinarnych, takich jak ubijanie, miski ze stali nierdzewnej są fantastyczne, gdy nie chcesz mieć do czynienia z ciężką miską, którą trudno podnieść.
  • Plastikowe miski kuchenne są dość trwałe i bardzo odporne na zużycie, dzięki czemu świetnie sprawdzają się w intensywnym życiu kuchennym. Bardzo często nadają się również do użytku w kuchence mikrofalowej.

Dlaczego szefowie kuchni używają misek ze stali nierdzewnej?

Należy zauważyć, że profesjonalni kucharze i piekarze preferują miski ze stali nierdzewnej. Stal nierdzewna to wytrzymały materiał, który nie odpryskuje, nie łuszczy się i nie rysuje. Czasze ze stali nierdzewnej są również lekkie i zwrotne, a także mogą być używane jako podwójne bojlery. Fakt, że stal nierdzewna nie reaguje z kwaśną żywnością jest kolejnym ważnym czynnikiem, który sprawia, że miski ze stali nierdzewnej są kulinarnym faworytem.

W sklepie Kulina znajdziesz duży wybór misek kuchennych wykonanych z różnych materiałów i wyprodukowanych przez znanych producentów, m.in Koziol, WMF, Joseph Joseph oraz Brabantia. Niektóre z nich są dostępne w poręcznych, sztaplowanych zestawach z miskami o różnych rozmiarach. Mamy również inne narzędzia kulinarne, takie jak łyżki do mieszania i szpatułki, które mogą być używane razem z miską kuchenną. A jeśli używasz miski kuchennej do mieszania ciasta na ciasteczka, będziesz także potrzebować miarki kuchennej lub wagi kuchennej, aby upewnić się, że dodajesz odpowiednią ilość składników.