Wok CHOC RESTO EXTREME 32 cm, nieprzywierająca powłoka, aluminium, de Buyer

Kod: DB831700
Marka: de Buyer
939 zł
W magazynie (2 Szt)

Wok patelnia Choc Resto Extreme wykonana z wytrzymałego aluminium posiada dno bez PFOA o grubości 5 mm. Patelnia ma niezwykle trwałą, nieprzywierającą powierzchnię i doskonałą przewodność dzięki ferromagnetycznemu dnu. Umożliwia gotowanie z minimalną ilością tłuszczu.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

CZ_plyn CZ_elektrika CZ_sklo CZ_indukce CZNE_domycky CZNE_dotrouby

OPIS

Wok patelnia z kolekcji Choc Resto Extreme od producenta De Buyer wykonana jest z wytrzymałego, odlewanego aluminium. Patelnia jest niezwykle lekka, nadaje się do przygotowywania delikatnych składników z minimalną zawartością tłuszczu, takich jak ryby i jajka, dzięki czemu umożliwia zdrowe gotowanie. Grubość materiału wynosi 5 mm, to gwarantuje stabilność wymiarów, doskonałe właściwości nieprzywierające, powierzchnia pokryta wysokiej jakości powłoką, trwałość i optymalne przewodnictwo w codziennym użytkowaniu. Materiał nie zawiera szkodliwych substancji PFOA.

Patelnie Choc Resto Extreme dzięki specjalnemu ferromagnetycznemu dnu nadają się do wszystkich rodzajów kuchenek, włącznie indukcyjnych. Po bokach patelni WOK znajdują się aluminiowe uchwyty, które mogą się nagrzewać, dlatego należy manipulować z patelnią ostrożnie. Patelnia Wok nadaje się do przygotowywania dań kuchni azjatyckiej, smażenia i szybkiego pieczenia mięsa lub warzyw.

WSKAZÓWKA: Aby przedłużyć żywotność patelni, nie należy używać metalowych akcesorii. Unikać podgrzewania patelni bez zawartości, przegrzania lub szoku termicznego. Patelnie z nieprzywierającą powierzchnią nie nadają się do mycia w zmywarce , zalecamy delikatne mycie ręczne miękką gąbką bez agresywnych środków czyszczących.

SPECYFIKACJA

Średnica: 32 cm

Materiał: odlew aluminiowy

Gwarancja: 2 lata

Kraj produkcji: Francja