Naczynie do zapiekania 42 x 27 cm glinka kremowa Emile Henry

Kod: EH029654
259 zł
W magazynie (9 Szt)

Praktyczny w kuchni, elegancki na stole

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Praktyczny w kuchni, elegancki na stole

Ceramiczne miski do zapiekania Emile Henry są nie tylko niezawodnymi pomocnikami w kuchni, ale dzięki swojemu eleganckiemu wzornictwu z pewnością znajdą się w centrum uwagi przy stole. Udoskonalona i bardziej elegancka konstrukcja uchwytów, które płynnie przechodzą z krawędzi pojemników, umożliwia ich sztaplowanie. Ponadto każdy doceni łatwość obsługi. Naczynia do zapiekania w pięknych kolorach inspirowanych Francją i najnowszymi trendami można dowolnie łączyć ze sobą, tworząc świeże kombinacje w kuchni i przy stole. Select jeden z wielu rozmiarów, dostosowany do lasagne, musaki, frytek lub słodkich ziemniaków. Ceramika High Resistance® sprawia, że potrawy pozostają ciepłe jeszcze długo po wyjęciu z piekarnika, dzięki czemu możesz dłużej cieszyć się posiłkiem.

Dzięki technologii High Resistance®,naczynia Emile Henry są odporne na uderzenia i zarysowania, więc możesz nie tylko piec, ale także porcjować i serwować swoje potrawy. Wszystkie pojemniki mogą być używane w kuchence mikrofalowej. Po wyjęciu z zamrażarki można od razu włożyć naczynia Emile Henry do piekarnika lub mikrofalówki. To naczynie nie jest przeznaczone do stosowania na bezpośrednich źródłach ciepła, takich jak płyty gazowe lub elektryczne. Wszystkie naczynia Emile Henry nadają się do mycia w zmywarce. Wytrzymuje temperatury do 270 °C.

Emile Henry to tradycyjna francuska marka , która od 1850 roku zaopatruje gospodarstwa domowe w wysokiej jakości ceramikę burgundzką. Wszystkie produkty są w większości wykonane ręcznie, więc każdy egzemplarz jest oryginałem. Odciśnięta pieczęć na spodniej stronie, np. JN3 to nie numer Twojego dzbanka czy formy, ale podpis rzemieślnika i ulotne wspomnienie chwili, w której produkt powstał w Marcigny we Francji.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Miski i naczynia do pieczenia
Gwarancja: 2 lata
Kolor: Kremowy
Materiał: Ceramika
Rodzaj produktu: Naczynie do pieczenia
Rozmiar: 42 cm
Seria: Emile Henry Clay

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: