Misa do zapiekania 42 x 27 cm kremowa Clay

Kod: EH029654
259 zł
W magazynie (6 Szt)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Praktyczne w kuchni, eleganckie na stole

Ceramiczne misy do zapiekania Emile Henry to nie tylko niezawodni pomocnicy w kuchni, ale dzięki wytwornemu designowi bez wątpienia znajdą się w centrum zainteresowania również przy stole. Udoskonalone i bardziej eleganckie wykończenie uchwytów, w które płynnie przechodzą krawędzie naczyń, umożliwia przechowywanie ich jednego w drugim. Dodatkowo bez wątpienia docenią Państwo łatwość ich obsługi. Naczynia do zapiekania w pięknych kolorach inspirowanych Francją i zgodne z najnowszymi trendami można dowolnie dobierać i w ten sposób tworzyć w swojej kuchni i na stole nowe, niebanalne zestawy. Mogą Państwo wybierać spośród różnych rozmiarów idealnych do lasagne, moussaki, zapiekanych ziemniaków czy sufletów. Ceramika High Resistance® zagwarantuje, że podawane potrawy pozostaną ciepłe na długo po wyjęciu z piekarnika. Dzięki temu będą Państwo mogli dłużej cieszyć się wspólnym posiłkiem.

Naczynia Emile Henry dzięki zastosowaniu technologii High Resistance® są odporne na uderzenia i zarysowania, dlatego nadają się nie tylko do pieczenia, ale również do porcjowania i serwowania dań. Wszystkie naczynia nadają się do użycia w mikrofalówce. Naczynia Emile Henry po wyjęciu z zamrażalnika można natychmiast włożyć do piekarnika lub mikrofalówki. Naczynia z tej serii nie są przeznaczone do stosowania na bezpośrednich źródłach ciepła, takich jak kuchenki gazowe lub elektryczne. Wszystkie naczynia firmy Emile Henry można myć w zmywarce. Wytrzymują temperaturę do 270°C.

Emile Henry jest tradycyjną francuską firmą, która od 1850 roku zaopatruje gospodarstwa domowe w burgundzką ceramikę wysokiej jakości. Wszystkie produkty w dużej części wytwarzane są ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest oryginałem. Symbol wybity od spodu - np. JN3 nie jest numerem produkcyjnym Twojego dzbanka lub formy. Chodzi o podpis rzemieślnika i jednocześnie ulotne wspomnienie chwili zrodzenia wyrobu we francuskim mieście Marcigny.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Miski i naczynia do pieczenia
Gwarancja: 2 lata
Kolor: Kremowy
Material: Ceramika
Rodzaj produktu: Naczynie do pieczenia
Rozmiar: 42 cm
Seria: Emile Henry Clay

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: