Maselniczki

13 pozycji razem
Maselniczka LEGIO NOVA, Eva Solo
137 zł –5 %
130 zł
ES886263
Maselniczka SHIP SHAPE, czarna, Alessi
134 zł
ALASG13B
Maselniczka DRESSED, 12 cm, biała, Alessi
339 zł
ALMW16
Maselniczka BASIC M, Blomus
Maselniczka BASIC M, Blomus
W magazynie (4 Szt)
299 zł
BM63638
Maselniczka BASIC S, stal nierdzewna, Blomus
239 zł
BM63637
Maselniczka 12 x 10 cm, biała, ceramiczna, Continenta
107 zł
CONT3926
Maselniczka RIO 17,5 cm, koralowa, Koziol
37 zł –5 %
35 zł
KOZ7619704
Maselniczka RIO 17,5 cm, naturalna zieleń liści, plastik, Koziol KOZ7619703
Maselniczka RIO 17,5 cm, naturalny kolor drewna, plastik, Koziol KOZ7619702
Maselniczka RIO 17,5 cm, naturalny popielaty, plastik, Koziol KOZ7619701
Maselniczka GOOD GRIPS 20 cm, biała, plastikowa, OXO
62 zł
OXO11198400
Maselniczka 9,5 x 7 cm, ceramiczna, Continenta
80 zł
CONT3925

Naczynia na masło - utrzymanie świeżości masła

Co to są naczynia na masło?

Zastawa stołowa znana jako "naczynia na masło" służy do serwowania i przechowywania masła. Zazwyczaj mają one pojemność kostki lub bloku masła i są dostępne w różnych materiałach i wzorach, aby pomieścić różne rodzaje masła.

Zazwyczaj maselniczka składa się z dwóch elementów: podstawy i pokrywy/pokrywki. Aby zachować świeżość masła i chronić je przed powietrzem i innymi zanieczyszczeniami, masło umieszcza się na podstawie, a pokrywę umieszcza się na górze.

Na Kulina, nasze naczynia na masło są starannie wyselekcjonowane od renomowanych producentów, takich jak Koziol, WMF, i Continenta.

Gdzie mogę postawić maselniczka?

maselniczka można umieścić w różnych miejscach, w zależności od preferencji i pozycji. Oto kilka typowych opcji:

  • Blat kuchenny: Jeśli regularnie używasz masła i chcesz mieć je pod ręką, trzymaj tam maselniczka . Jest to praktyczny wybór, który umożliwia szybkie uzyskanie kawałka masła w dowolnym momencie.
  • Blat: maselniczka można również postawić na blacie, jeśli serwujesz kolację i chcesz, aby goście mieli dostęp do masła. Każdy może teraz łatwo zdobyć masło i zrobić sobie przyjemność.
  • Lodówka: Możesz umieścić masło w pojemniku na maselniczka w lodówce, jeśli chcesz je schłodzić lub chcesz zapobiec jego topieniu się w ciepłe dni. Jest to szczególnie ważne, jeśli mieszkasz w gorącym miejscu lub latem.

Dlaczego małe naczynia/akcesoria, takie jak maselniczki, są ważne w eleganckim nakryciu stołu?

Atrakcyjna aranżacja stołu jest niezbędna, ponieważ nadaje prezentacji klasy i wyrafinowania. Kluczową rolę odgrywają tu małe naczynia i akcesoria, takie jak maselniczki, słoiki na miód, słoiki na dżem.

Te drobne akcenty mogą poprawić doznania kulinarne gości i dać im poczucie ważności i troski. Posiadanie specjalnych naczyń na przyprawy, takie jak miód, pomaga również w utrzymaniu porządku i czystości stołu.

Ponadto, korzystanie z atrakcyjnych i dobrze zaprojektowanych naczyń lub akcesoriów do masła może również przyczynić się do ogólnej estetyki stołu, poprawiając jego atrakcyjność wizualną.

Jeśli szukasz sposobu na podkreślenie wyglądu swojego stołu, oferujemy również różne drobne akcesoria do serwowania, takie jak podstawki na jajka, koszyki na chleb, cukiernice lub dzbanki na mleko.