Mandolina do warzyw Top Tools

Kod: WM0686106040
409 zł
W magazynie (> 5 Szt)
1x mandolina do warzyw, 3x wymienna wkładka (1x z gładką powierzchnią, 1x z szerokimi ostrzami, 1x z wąskimi ostrzami), 1x ochrona palców w trakcie pracy, 1x pudełko do przechowywania, 1x pudełko na 2 wkładki

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Mandolina do warzyw Top Tools ułatwi tarcie owoców i warzyw, na przykład marchwi, rzodkiewki lub kapusty. Wykonana se stali nierdzewnej 18/10, stabilna i wytrzymała. Przyjemny w dotyku plastikowy uchwyt nie wyślizguje się z dłoni, antypoślizgowa rama i spód nie przesuwają się po blacie kuchennym, misce, garnku, ani desce do krojenia. Grubość plastrów można ustawić za pomocą pokrętła regulacji od dołu tarki, w zakresie od 0 do ok. 8 mm. 16 cm powierzchni roboczej zapewnia wygodną i efektywną pracę. Wszystkie części mandoliny można myć w zmywarce. Podkładki do krojenia w prążki grubości 3 lub 7 mm.

Tarki Top Tools są produkowane i ostrzone w specjalny sposób. Dzięki temu tarcie będzie szybsze i mniej męczące. Plastikowe uchwyty zapewniają efektywną i bezpieczną pracę. Rama i dolna strona pokryte są materiałem antypoślizgowym, dzięki czemu nie ślizgają się po blacie, ani w misce lub garnku.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Naczynia kuchenne
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Przybory kuchenne
Seria: WMF Top Tools

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: