Mandolina do warzyw TOP TOOLS, WMF

Kod: WM0686106040
Marka: WMF
424 zł
W magazynie (20 Szt)

1x szatkownica, 3x wymienne wkłady (1x z gładką powierzchnią, 1x z szerokimi rowkami, 1x z wąskimi rowkami), 1x osłona na palce do tarcia, 1x pudełko do przechowywania, 1x pudełko na 2 wkłady

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Szatkownica do warzyw Top Tools doskonale pokroi owoce i warzywa każdego rodzaju, w tym marchew, rzodkiewkę czy kapustę. Konstrukcja ze stali nierdzewnej 18/10 jest mocna i trwała. Miękki w dotyku uchwyt z tworzywa sztucznego dobrze i pewnie leży w dłoni, a antypoślizgowa konstrukcja ramy i spodu zapewnia pewne oparcie na powierzchni roboczej, w miskach, garnkach i na deskach do krojenia. Grubość startych plastrów można regulować pokrętłem na spodzie tarki w zakresie od 0 do ok. 8 mm. Wszystkie części nadają się do mycia w zmywarce. Przystawki stworzą paseczki julienne o grubości 3 i 7 mm.

Tarki Top Tools charakteryzują się specjalnym procesem produkcji i szlifowania. Dzięki temu tarcie produktów jest szybsze i nie wymaga wysiłku. Uchwyty z tworzywa sztucznego zapewniają optymalny chwyt i bezpieczną pracę. Rama i spód posiadają również antypoślizgową wkładkę z tworzywa sztucznego, która utrzymuje je pewnie na powierzchni roboczej i dobrze trzyma się w miskach i garnkach.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Mandoliny
Gwarancja: 2 lata
Waga: 1.17 kg
Rodzaj produktu: Przybory kuchenne
Seria: WMF Top Tools
Margin: A
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
SortBy01: 1

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: