Mały nóż do warzyw SWISS CLASSIC 8 cm, czerwony, plastikowy, Victorinox
Kod: VN67401C1100 dni na zwrot Bezpłatny i bezproblemowy zwrot
99% zadowolonych osób Opineo: 3000+ sprawdzonych opinii
Wysyłamy natychmiastPrzy zamówieniu do godziny 12:00
50 000+ recenzji produktówNapisanych przez naszych klientów
Opis szczegółowy produktu
Mały nóż, który większość ludzi lekceważy. Dopóki nie wezmą go do ręki i nie odkryją, że działa aż nieprzyjemnie dobrze właśnie na te drobne rzeczy, które najbardziej ich irytują.
Główne zalety:
- Mały nóż do warzyw Victorinox SWISS CLASSIC z ostrzem o długości 8 cm to lekki pomocnik kuchenny do obierania, krojenia i precyzyjnego przygotowywania mniejszych składników.
- Proste ostrze ze stali nierdzewnej pomoże Ci w codziennej pracy z owocami, warzywami, czosnkiem i cebulą.
- Długość ostrza 8 cm jest praktyczna do zadań, w których duży nóż szefa kuchni wydaje się niepotrzebnie niezdarny.
- Podczas obierania jabłek, ziemniaków lub innych mniejszych składników docenisz dobrą kontrolę nad każdym krótkim ruchem.
- Nóż nadaje się również do wykrawania pomidorów, czyszczenia warzyw lub przygotowywania drobnych detali przed gotowaniem.
- Lekka konstrukcja o wadze 20 g ułatwi pracę, zwłaszcza gdy przygotowujesz więcej składników naraz.
- Czerwona ergonomiczna rękojeść z polipropylenu dobrze leży w dłoni i doda kuchni wyrazistego akcentu kolorystycznego.
- Wyrazisty kolor ułatwi szybkie znalezienie noża w szufladzie, nawet jeśli panuje w niej mały kuchenny chaos.
- Szwajcarska produkcja Victorinox wnosi do zwykłej kuchni niezawodność, którą docenisz podczas szybkiego śniadania i dłuższego gotowania.
- Nóż nadaje się do mycia w zmywarce, dzięki czemu po przygotowaniu składników nie musisz wykonywać dodatkowej drobnej czynności przy zlewie.
- Kuta konstrukcja pozostaje praktycznym wyborem do codziennego domowego użytku, gdzie liczy się lekkość, prostota i szybka praca.
Dodatkowe informacje:
- materiał rękojeści: polipropylen
- można myć w zmywarce
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Noże do carvingu |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 7613329190951 |
| Kolor: | Czerwony |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Rozmiar: | 19 cm |
| Długość ostrza: | 8 cm |
| Właściwości: | Można myć w zmywarce |
| Rodzaj produktu: | Nóż specjalny |
| Margin: | C |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Producent: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.