Lampy wiszące

3 pozycji razem
Lampa wisząca MALUMA 35 cm, śliwka, Fritz Hansen
2 008 zł
FH94723503
Lampa wisząca MALUMA 35 cm, różowa, Fritz Hansen
1 807 zł
FH94723601
Lampa wisząca MALUMA 35 cm, mech, Fritz Hansen
1 709 zł –19 %
1 380 zł
FH94723428

Lampy wiszące - rozświetl swoją przestrzeń

Czym są lampy wiszące?

Lampy wiszące, znane również jako lampy wiszące lub lampy wiszące, to montowane na suficie oprawy oświetleniowe, które zwisają z sufitu za pomocą sznurka, łańcucha lub metalowego pręta. Termin ten pochodzi od faktu, że jest on zwykle zawieszony jak wisiorek na naszyjniku.

Na stronie Kulina dostępne są wisiorki w różnych stylach, rozmiarach, z różnych materiałów i różnych marek, takich jak Fritz Hansen lub Hübschco ułatwia znalezienie idealnej lampa wisząca , która uzupełni Twój wystrój.

Jakie są dostępne rodzaje lamp wiszących?

Odpowiedni rodzaj lamp może znacznie wpłynąć na ogólny nastrój oświetlenia wnętrza domu.

Na Kulina mamy niezwykłą kolekcję lamp wiszących, które są dostosowane do potrzeb każdego klienta, podkreślając charakterystyczne materiały w charakterystycznych wzorach. Niezależnie od tego, czy szukasz elegancji, czy minimalizmu, mamy dla Ciebie wszystko!

Mamy szklane lampy wiszące , jeśli chcesz dodać wyrafinowania do swojej przestrzeni i możesz kupować spośród naszych rustykalnych, uroczych żelaznych lamp wiszących, otwartych lamp o strukturze klatki, które subtelnie eksponują żarówki, jednocześnie nadając istniejącym schematom wystroju styl vintage.

Wolisz lampy wiszące w minimalistycznym stylu? Nasze aluminiowe lampy wiszące zapewniają właśnie to - lekkie materiały o atrakcyjnych wzorach, które sprawiają, że są idealnym uzupełnieniem współczesnych domów.

Mamy również wykonane z żywicy lampy wiszące w kształcie zwierząt, jeśli zabawny design pasuje do Twojego stylu. Ich unikalne wzornictwo tworzy interesujące i ekscytujące zestawienie, wprowadzając charakter do Twojej przestrzeni.

Gdzie używać lamp wiszących?

Istnieje wiele różnych zastosowań lamp wiszących. Oświetlenie wiszące służy do oświetlenia ogólnego, obszarowego i zadaniowego. Można ich używać na werandach, a także w jadalniach, kuchniach, salonach, sypialniach i na klatkach schodowych.

Oprócz oświetlania ograniczonych przestrzeni, lampy wiszące mogą być również używane do zwracania uwagi na dzieła sztuki, takie jak rzeźby, obrazy i portrety, zawieszone po obu stronach lustra w łazience lub po obu stronach łóżka w sypialni (zamiast standardowych lampek nocnych). W ten czy inny sposób, lampy wiszące często zapewniają oświetlenie potrzebne w praktycznie każdym miejscu w domu.

Inne kategorie oświetlenia dekoracyjnego, takie jak lampy stołowe, lampy ścienne, lampy stojące i lampy zewnętrzne, są dostępne oprócz naszych lamp sufitowych, które obejmują również żyrandole.