Eva Solo

Lampa słoneczna SunLight do wbijania w ziemię

czas pracy po naładowaniu na słońcu wynosi od 10 do 20 godzin

  • 348,00 zł
  • na zamówienie
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: ES571338
Marka: Eva Solo
Seria: Eva Solo SunLight
Designer: Tools Design
Kolor / wymiary: biały / Ø 12 cm, wys. 38 cm, dł. szpikulca 30 cm
Materiał: anodowane aluminium
szkło piaskowane

Opis produktu

Lampy słoneczne wcale nie są nowością na polskim rynku , niemniej jednak produkty duńskiej firmy Eva Solo rozświetlą ogród nie tylko swoim światłem, lecz również swoimi eleganckimi kształtami. Lampa słoneczna SunLight do wbijania w ziemię jest oczekiwaną innowacją w świecie oświetlenia zasilanego energią słoneczną - elegancki design.

Lampa słoneczna SunLight została wykonana z odpornego na niskie temperatury szkła piaskowanego i anodowanego aluminium. Projektantom Clausowi Jansenowi i Henrikowi Holbækowi udało się tak wbudować panele solarne w konstrukcję lampy, że są one niewidoczne. W ten sposób został zaakcentowany luksusowy wygląd, którym dzięki użyciu wysokiej jakości materiałów można się cieszyć przez cały rok. Ta wartość dodana zmienia praktyczny przedmiot w naszych domach w designerski majstersztyk.

Po jednym dniu na słońcu lampa będzieświecić od 10 do 20 godzin. Czas pracy zależy od warunków pogodowych panujących w czasie ładowania. Lampa SunLight zapewnia energooszczędne oświetlenie o stylowym, wręcz luksusowym designie. Oferowana jest jako lampa na stół albo jako lampa do wbijania w ziemię. Można jej używać przez cały rok.

Lampa słoneczna SunLight do wbijania do ziemi - krótki opis:

  • Oświetlenie solarne oszczędzające energię
  • Innowacyjny design z ukrytymi panelami solarnymi
  • Za pomocą szpikulca łatwo ją można wbić w ziemię
  • Bez przewodów, luksusowy design
  • Z przełącznikiem on/off z możliwością automatycznego ustawienia
  • Wykonana z szkła piaskowanego i anodowanego aluminium
  • Do całorocznego używania - szkło odporne na niskie temperatury
  • Opakowanie zawiera żarówkę LED (15 000 godzin) i akumulator litowy

Kulina.pl poleca: mogą Państwo stworzyć kompozycję z kilku lamp słonecznych i w ten sposób oświetlić ogród delikatnym, stłumionym światłem. Na nowo odkryją Państwo swój ogród nocą. Byłoby szkoda, gdyby widok z okna spowijała ciemność.

KOD PRODUCENTA: 571338

O firmie Eva Solo

Eva Solo

Duńska firma Eva Solo od roku 1913 dostarcza na rynek produkty, które szczycą się wysoką jakością i wyjątkowo przemyślanym, funkcjonalnym designem.