Szklanki do mocnych alkoholi O-RIEDEL,Riedel

Kod: RD041460
Promocja Sticker
Marka: Riedel
109 zł –15 %
Szklanki do mocnych alkoholi O-RIEDEL,Riedel
109 zł –15 % 92 zł
W magazynie (11 Szt)
Maximilian Riedel (11 pokolenie) prezentuje swoją pierwszą serię kieliszków - serię "O". Znawców produktów Riedel zaskoczy fakt, że w tej nowej serii kieliszków czegoś brakuje - nie mają trzonka i podstawy.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Maximilian Riedel (11 pokolenie) prezentuje swoją pierwszą serię kieliszków - serię "O". Znawców produktów Riedel zaskoczy fakt, że w tej nowej serii kieliszków czegoś brakuje - nie mają trzonka i podstawy.

Czym więc jest "O"? O-Riedel to nowy, innowacyjny kieliszek do wina. Krótko i prosto: "O" to idealna szklanka na każdy dzień, do każdego napoju i na każdą okazję. Jest zabawny, dobrze leży w dłoni, wygląda nowocześnie i działa!

Kształty pucharków są identyczne z tymi, które sprawdziły się już niezliczoną ilość razy w serii Riedel Vinum. Wraz z serią "O" Maxaimilian Riedel zaprojektował coś zupełnie nowego, nie tracąc przy tym swoich "korzeni": "W przypadku kieliszków Riedel na pierwszym miejscu jest oczywiście przyjemność delektowania się winem, ale szczególną cechą tej serii jest to, że doskonale nadaje się ona również do wszystkich innych napojów."

30 lat temu Claus Riedel (9 pokolenie) wywrócił świat szkła do góry nogami, kiedy postawił funkcjonalność szkła ponad jego design. Według jego wnuka, Maximiliana Riedla (11 pokolenie), nadszedł czas, aby zaoferować produkt do codziennego użytku. Szkło, które może być używane bez żadnych ograniczeń. Zmieści się w każdej zmywarce, minibarze czy miniaturowej kuchni, ale także w koszu piknikowym. Koniec ze złamanymi trzonkami!

"O" nie może i nie chce zastąpić istniejącej serii szkła Riedel. O" to raczej udane akcesorium dla każdego, kto lubi piękny, nieskomplikowany i funkcjonalny design!

"O" oferujemy jako: Cabernet Merlot, Pinot / Nebbiolo, Syrah / Shiraz, Chardonnay, Viognier / Chardonnay, Riesling / Sauvignon.

Kieliszki do napojów alkoholowych O-Riedel polecamy do:

  • Aquavit, Armagnac, Berry Brandies, Brandy, Calvados
  • Cognac V.S.O.P., Cognac X.O., Colheitas, Contreau, Corn, Gin
  • Grappa, Jerez, Juniper, Kernobst, Late Botteld Vintage
  • Malt Whisky, Maraschino, Marc, Obstler, Palomino, Pear, Rum
  • Sherry, Soft fruit, Spirits, Stone Fruit, Tawny Port, Tequila
  • Underberg, Bitters, Vermouth, Vodka
  • V.S.O.P. Cognac, Whisky, Williams, XO Cognac

Parametry dodatkowe

Kategoria: kieliszki do wódki
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.23 kg
Materiał: Szkło
Rodzaj produktu: Szklanki
Seria: Riedel O
Margin: C
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: