Karafka Magnum O-Riedel

Kod: RD141426
Marka: Riedel
939 zł
W magazynie (1 szt)

Refleksja Christiana Moueix na temat dekantacji:

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Refleksja Christiana Moueix na temat dekantacji:

"Osobiście preferuję dekantację zarówno dla młodych, jak i bardziej dojrzałych win. W przypadku win dojrzałych, dekantacja jest wyrazem szacunku, w przypadku win młodych, wyrazem zaufania. Dekantacja dojrzałych win na krótko przed podaniem gwarantuje, że barwa i klarowność nie zostaną zakłócone przez osady, które powstały w winie podczas przechowywania. Dekantacja młodych win na kilka godzin przed podaniem da winu możliwość rozwinięcia bukietu, uzyskania stopnia dojrzałości, który w przeciwnym razie osiągnęłoby dopiero po latach przechowywania."

Seria O-Riedel:

Maximilian Riedel (11 pokolenie) prezentuje swoją pierwszą serię kieliszków - serię "O". Znawców produktów Riedel zaskoczy fakt, że w tej nowej serii kieliszków czegoś brakuje - nie mają trzonka i podstawy.

Czym więc jest "O"? O-Riedel to nowy, innowacyjny kieliszek do wina. Krótko i prosto: "O" to idealna szklanka na każdy dzień, do każdego napoju i na każdą okazję. Jest zabawny, dobrze leży w dłoni, wygląda nowocześnie i działa!

Kształty pucharków są identyczne z tymi, które sprawdziły się już niezliczoną ilość razy w serii Riedel Vinum. Wraz z serią "O" Maxaimilian Riedel zaprojektował coś zupełnie nowego, nie tracąc przy tym swoich "korzeni": "W przypadku kieliszków Riedel na pierwszym miejscu jest oczywiście przyjemność delektowania się winem, ale szczególną cechą tej serii jest to, że doskonale nadaje się ona również do wszystkich innych napojów."

30 lat temu Claus Riedel (9 pokolenie) wywrócił świat szkła do góry nogami, kiedy postawił funkcjonalność szkła ponad jego design. Według jego wnuka, Maximiliana Riedla (11 pokolenie), nadszedł czas, aby zaoferować produkt do codziennego użytku. Szkło, które może być używane bez żadnych ograniczeń. Zmieści się w każdej zmywarce, minibarze czy miniaturowej kuchni, ale także w koszu piknikowym. Koniec ze złamanymi trzonkami!

"O" nie może i nie chce zastąpić istniejącej serii szkła Riedel. O" to raczej udane akcesorium dla każdego, kto lubi piękny, nieskomplikowany i funkcjonalny design!

"O" oferujemy jako:

  • Cabernet Merlot
  • Pinot / Nebbiolo
  • Syrah / Shiraz
  • Chardonnay
  • Viognier / Chardonnay
  • Riesling / Sauvignon

Dla tych, którzy chcieliby wypróbować "O", prezentujemy "O" Riedel w opakowaniu prezentowym po dwie sztuki w doskonałych cenach - idealny prezent dla Ciebie i Twoich bliskich!

Parametry dodatkowe

Kategoria: karafki do wina
Waga: 1 kg
Kolor: Jasne
Materiał: Szkło
Rozmiar: 38 cm
Objętość: 2,3 l
Rodzaj produktu: Dekanter
Seria: Riedel O
Margin: E
K překladu: CZ AUTO

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: