Haczyki na ubrania

22 pozycji razem
Wieszak na ubrania PONTO, zestaw 4 szt., wielokolorowy, Blomus BM65801
Wieszak na ubrania PONTO, zestaw 4 szt., biały, Blomus
219 zł
BM65798
Wieszak na ubrania PONTO, zestaw 4 szt., szary, Blomus
219 zł
BM65800
Wieszak na torebkę JUMBO, Alessi
134 zł
ALFGO05
Wieszak na ubrania LANCA, składany, Blomus
199 zł
BM63262
Wieszak na ubrania JUSTO, stal nierdzewna matowa, Blomus
139 zł
BM63260
Wieszak na ubrania PICCOLO, mosiądz, Hübsch
54 zł
HU991505
Wieszak na ręcznik MENOTO, stal nierdzewna matowa, Blomus
119 zł
BM68839

Haczyki - dla ładnego wyglądu ścian i efektywnego przechowywania

Haczyki to wszechstronne i praktyczne dodatki do każdego domu, służące wielu celom w różnych pomieszczeniach. W kuchni zapewniają łatwy dostęp do przyborów i garnków, uwalniając cenne miejsce w szufladach i na blacie. W łazienkach haczyki starannie przytrzymują ręczniki, szlafroki i kabiny prysznicowe, promując organizację i efektywne wykorzystanie przestrzeni. Sypialnie korzystają z haczyków, oferując miejsce do wieszania toreb, akcesoriów i ubrań, zmniejszając bałagan i zachowując porządek w pomieszczeniu. Wejścia i przedpokoje wykorzystują haczyki na płaszcze, kapelusze i klucze, usprawniając wchodzenie i wychodzenie z domu. Od wieszania dzieł sztuki i luster po tworzenie rozwiązań do przechowywania, haczyki zwiększają funkcjonalność i estetykę przestrzeni życiowych, jednocześnie promując uporządkowaną i zachęcającą atmosferę w całym domu.

Jaki materiał jest najlepszy do produkcji haków?

Haki to rodzaj przedmiotów do przechowywania, które mogą być używane do wieszania przedmiotów, a także do tworzenia dzieł sztuki. Haczyki te mogą być używane w pokoju do wieszania ubrań i innych tkanin, a także często używane w kuchni do wieszania przyborów kuchennych i innych elementów garderoby.

Wśród różnych haków oferowanych w sklepie Kulina można znaleźć haki wykonane z:

  • Stal nierdzewna to wytrzymała i trwała substancja odporna na korozję. Jest to doskonała opcja dla haków, które będą używane w wilgotnych lub mokrych miejscach.
  • Tworzywo sztuczne to wszechstronny, lekki i niedrogi materiał. Jest to odpowiednia opcja dla haków, które nie będą umieszczone w ruchliwym miejscu.
  • Żelazo to niedrogi, wytrzymały i trwały materiał. Jest to doskonała opcja dla haków, które będą umieszczone w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

Co mogę powiesić na hakach ściennych?

Szeroka gama rzeczy, w tym kurtki, czapki i szaliki, może być zawieszona na haczykach ściennych ze względu na ich niesamowitą wszechstronność. Podstawowy dla tekstyliów. Dodatkowo w toalecie można ustawić wieszak ścienny, na którym można powiesić ręczniki, aby były suche i uporządkowane. Po drugie, haczyki ścienne zapewniają również doskonałe miejsce do zawieszenia kluczy, dzięki czemu nie zgubią się. Wybierając haki ścienne, ważne jest, aby wziąć pod uwagę wagę towarów, które będą na nich zawieszone. Należy również wybrać odpowiedni rozmiar i styl do wystroju wnętrza.

Jak zainstalować hak?

Aby po prostu zainstalować hak ścienny, należy wybrać odpowiednie miejsce na ścianie, w którym zostanie on zawieszony. Użyj ołówka lub markera, aby zaznaczyć miejsca, w których zostaną umieszczone śruby lub gwoździe. Umieść śruby lub gwoździe w wyznaczonych miejscach po ustawieniu haka w jednej linii z nimi.

Nie dokręcaj zbyt mocno; po prostu dokręć je mocno. Lekkie pociągnięcie haka lub zawieszenie na nim lekkiego przedmiotu pozwoli sprawdzić jego stabilność. W momencie, w którym wydaje się to bezpieczne, to koniec!

Aby zapoznać się z szerszą gamą przedmiotów używanych do przechowywania, możesz sprawdzić kolekcję stojaków na czasopisma, szafek na buty i wieszaków na ubrania Kulina.