Grill kuchenka ATAGO Petromax

Kod: PET701218
Nowość
Marka: Petromax
1 390 zł –7 % 1 286 zł
W magazynie (1 ks)

Wytrzymały piec do grillowania ATAGO nadaje się na wyprawy pełne przygód, ale także do ogrodu. Grill, piekarnik, piec i kominek w jednym. W tym miejscu można odkryć i wypróbować wiele metod gotowania i wariantów przyrządzania potraw.

Do rozpalania ognia nadają się węgiel drzewny, brykiety i drewno opałowe. Jeśli kociołek żeliwny Petromax FT1, FT3, FT4,5, FT6 lub FT9 stoi na ruszcie z gorącymi brykietami, staje się Petromax ATAGO piecem lub kuchenką pierwszej klasy. Temperatura jest regulowana za pomocą dźwigni nawiewu powietrza.

Aby używać urządzenia Atago jako konwencjonalnego grilla lub patelni z kutego żelaza, należy umieścić na nim ruszt do grillowania, który znajduje się w zestawie. W przypadku użycia bez rusztu można użyć perkolatora Petromax do przygotowania świeżej kawy lub herbaty albo do rozpalenia miłego wieczornego ogniska.

Dzięki unikalnemu mechanizmowi składania, ATAGO jest gotowy do użycia jednym ruchem i równie szybko można go rozłożyć. Dzięki wysokości zaledwie 14 cm ten wszechstronny pomocnik może być przechowywany w ekonomiczny sposób. Trzy nogi zapewniają doskonałą stabilność i zapobiegają przypalaniu podłoża.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Główne zalety:

  • grill, piekarnik, kuchenka i kominek w jednym
  • składane jednym ruchem

Dodatkowe informacje:

  • wymiary po złożeniu: 14 x 40 x 40 cm
  • wymiary po rozłożeniu: 28 x 40 x 40 cm
  • masa: 6,1 kg
  • paliwo: węgiel drzewny, brykiety, drewno

Parametry dodatkowe

Kategoria: Grille ogrodowe
Waga: 6 kg
Kolor: Srebrny
Materiał: Stal nierdzewna
Rodzaj produktu: Grill ogrodowy
Rozmiar: 40 cm
Margin: B

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie