Garnek wysoki 20 cm Function 4 WMF

Kod: WM0762206380
990 zł –22 %
Garnek wysoki 20 cm Function 4 WMF
990 zł –22 % 773 zł
W magazynie (1 Szt)

Szczegółowe wymiary:

 • V 5.3 l
 • waga całkowita 2,1 kg, bez pokrywy 1,5 kg
 • wysokość z pokrywą 22 cm, bez pokrywy 18 cm

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Naczynia z serii Function 4

 • Wysokiej jakości, trwałe garnki w modnym wzornictwie
 • Szczelnie przylegające szklane pokrywki do gotowania z małą ilością wody
 • Silikonowy pierścień na pokrywie zapewniający ciche działanie
 • Cztery oznaczone pozycje pokrywy dla kontrolowanego wylewania bez cedzaka
 • Garnki z polerowanej stali nierdzewnej 18/10 Cromargan®
 • Uniwersalna podstawa TransTherm® do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji
 • Nadaje się do użytku w piekarniku do 250 °C, z pokrywą do 180 °C
 • Wyrafinowane, spłaszczone brzegi garnków zapewniają wygodne nalewanie bez rozlewania
 • Charakterystyczne, wydrążone, nie palące się "uszy" naczyń kuchennych zapewniające wygodny uchwyt
 • Garnki wyposażone w podziałkę wewnętrzną
 • Higieniczne, łatwe do czyszczenia
 • Można myć w zmywarce

Garnki Function 4 wykonane z polerowanej stali nierdzewnej 18/10 Cromargan® pokochasz już od pierwszego użycia za jakość ich materiałów, wykonania i wyszukane wzornictwo. W porównaniu z tradycyjnymi garnkami oferują one 4 dodatkowe funkcje. Ich świeży, modny design pasuje do nowoczesnych kuchni. Garnki Function 4 przewyższają wszystkie oczekiwania stawiane wysoce funkcjonalnym garnkom Made in Germany.

Zaletą garnków ze stali nierdzewnej Function 4 jest zastosowanie uniwersalnego dna TransTherm®, które nadaje się do wszystkich rodzajów ciepła, w tym indukcji. Dno szybko absorbuje ciepło, a następnie równomiernie przenosi je na przygotowywane potrawy. Garnki nadają się więc doskonale do gotowania, duszenia, smażenia, blanszowania i gotowania na parze. Mogą być również używane do podgrzewania i pieczenia w piekarniku do 250 °C.

Projektanci z NOA Design wyposażyli garnki Function 4 w wyjątkowe pokrywki. Te wytrzymałe szklane pokrywy z uchwytami ze stali nierdzewnej są wystarczająco duże do łatwego oglądania zawartości garnków oraz silikonowy pierścień amortyzujący uderzenia. Ich dodatkową zaletą jest funkcja kontrolowanego wylewania bez użycia durszlaka, co oszczędza czas i naczynia. Symbole zaznaczone na górnej części pokrywy wskazują, jak ustawić pokrywę do gotowania z małą ilością wody, do odcedzania ziemniaków, makaronu, ryżu lub do szybkiego wylewania zawartości.

Naczynia Function 4 posiadają również szeroką, zakrzywioną krawędź ułatwiającą przelewanie. Zapobiega to niepożądanemu kapaniu lub spływaniu cieczy po zewnętrznych ściankach naczynia. Wewnętrzna podziałka ułatwia odmierzanie optymalnej ilości płynu. Garnki są łatwe do czyszczenia, oczywiście można je myć w zmywarce.

Informacje o zastosowanym materiale

WMF wykorzystuje do produkcji większości swoich garnków stal nierdzewną 18/10, zarejestrowaną pod marką Cromargan®. "Crom" w nazwie oznacza chrom, natomiast pozostała część nazwy "argan" pochodzi od łacińskiego słowa argentum, oznaczającego srebro. Nazwa tego materiału trafnie odnosi się do błyszczącego wyglądu garnków, który jest spowodowany stosunkowo wysokim procentem niklu.

Wysokiej jakości stal nierdzewna Cromargan® powstaje w procesie rafinacji stali. Zawiera 72% stali, 18% chromu i 10% niklu. Jest to materiał trwały, niekorodujący, odporny na działanie kwasów spożywczych. Cromargan® pięknie błyszczy i jest łatwy do czyszczenia.

Niemiecka firma WMF jest tradycyjnym producentem wysokiej jakości sprzętu kuchennego. Wnosi do swojego asortymentu doświadczenie ponad 160 lat istnienia, tworząc wraz z projektantami o uznanych nazwiskach produkty o praktycznym i ponadczasowym wzornictwie. Podobnie jest w przypadku garnków z serii Function 4 firmy NOA Design.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Pojedyncze garnki
Gwarancja: 2 lata
Waga: 2.54 kg
Materiał: Stal nierdzewna
Właściwości: Można myć w zmywarce
Rodzaj produktu: Garnek
Rozmiar: 20 cm
Seria: WMF Function 4
Objętość: 5,0 l
Margin: B

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie