Garnek Ø 14 cm snack set

Kod: FS812614
249 zł
W magazynie (1 Szt)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Naczynia Fissler snack set są przeznaczone dla mniejszych gospodarstw domowych. Mała objętość umożliwia przygotowanie 1-2 porcji, dzięki czemu będą Państwo gotować oszczędnie. Wielkość naczynia powinna zawsze odpowiadać ilości porcji, jaka będzie przygotowywana. Fissler snack set będzie świetnym rozwiązaniem do studenckiego mieszkania, dla singla, seniora czy też nowożeńców.

  • Małe objętości i wysoka jakość wykonania
  • Zewnętrzne błyszczące wykończenie i wewnętrzna jedwabiście gładka powierzchnia
  • Szlachetna stal nierdzewna 18/10
  • Wyjątkowe przewodnictwo ciepła
  • Komfortowa rękojeść – podczas pracy nie potrzeba rękawicy
  • Odporne na porysowania
  • Szerszy zaokrąglony brzeg umożliwiający wylewanie bez rozlewania
  • Dno SuperThermic odpowiednie na wszystkie źródła ciepła, łącznie z indukcją
  • Nadają się do piekarnika
  • Można myć w zmywarce

Garnek snack set jest wykonany ze szlachetnej stali nierdzewnej 18/10 (18% chromu, 10% niklu, 72% stali), z łatwością się czyści, jest higieniczna i wyjątkowo odporna na korozję. Ucha garnka i uchwyt pokrywki pozostaje chłodny również podczas gotowania, zwiększając tym samym bezpieczeństwo przy pracy.

Szklana pokrywka z dużym uchwytem szczelnie przylega do brzegu garnka, dzięki czemu czas gotowania jest krótszy, a składniki zachowują więcej smaku, koloru i witamin. Bezproblemowe wylewanie zapewni zaokrąglony, szerszy brzeg.

Perfekcyjnie równe dno SuperThermic jest odpowiednie do użycia na wszystkich źródłach ciepła, łącznie z indukcją. Ciepło jest rozprowadzane równomiernie, a gotowanie oszczędza czas i energię. Wewnętrzna powierzchnia patelni jest doskonale gładka i łatwa w czyszczeniu. Połączenie dna i ścian naczyń Fissler jest zawsze pełne, bez pustych przestrzeni. Przejście między dnem a ścianami jest zaokrąglone – docenią to Państwo przede wszystkim podczas mieszania gęstych potraw, kiedy trzeba łyżką płynnie mieszać po całym obwodzie patelni.

Nasze rady o oszczędnym gotowaniu: należy znaleźć odpowiedni stopień intensywności ogrzewania. Potrawa wewnątrz garnka powinna gotować się delikatnie, z małą ilością pary wydostającej się z naczynia. Zbyt dużo pary to sygnał, że należy zmniejszyć temperaturę!

Co 3 sekundy na całym świecie sprzedawany jest 1 produkt marki Fissler!

Firma Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów do domu i kuchni. Za pośrednictwem swoich oddziałów handlowych jest obecna na wszystkich kontynentach w ponad 80 krajach. Oznaczenie "Supermarka z Niemiec" zasłużenie klasyfikuje Fissler między najbardziej wpływowe firmy. Duży nacisk na innowacje i rozwój trwający od wielu dziesięcioleci doprowadza do tworzenia produktów, które umożliwiają realizację często nudnych kulinarnych procesów w nowy, ciekawy sposób. Co roku klienci niecierpliwie czekają na nowości, które sprawią im radość. Fissler dyktuje nowe trendy, czego potwierdzeniem jest również szereg uzyskanych patentów i designerskich wyróżnień. Warta wzmianki jest również kontrola jakości, która przebiega podczas całego procesu produkcji pod nadzorem surowych norm. Nowoczesne technologie produkcyjne i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Już od ponad 170 lat Fissler buduje swoją markę na 3 kluczowych filarach – technologicznym know-how, doskonałej produkcji i ogromnej sile innowacji. Wszystkich 700 pracowników ma tylko jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi sprawiać naszym klientom radość! Made in Fissler (Germany)

Parametry dodatkowe

Kategoria: Pojedyncze garnki
Gwarancja: 2 lata
Material: Stal nierdzewna
Rodzaj produktu: Garnek
Seria: Fissler snack set

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: