Forma do pieczenia chleba czerwona Burgundy

Kod: EH349108
649 zł
W magazynie (> 5 Szt)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Ciepły, pulchny chleb z chrupiącą skórką, puszyste bagietki paryskie i lekkie tosty. Nie uwierzyliby Państwo, ile autentycznej radości może sprawić śniadanie z domowym pieczywem. Tradycyjnemu przygotowaniu trzeba poświęcić wprawdzie trochę czasu, nagrodą jednak będzie zachwyt nad chrupiącym pieczywem, w którym będzie można wyczuć pasję i troskę. Jeżeli dodadzą Państwo do tego domowy dżem czy świeże masło, śniadanie szybko stanie się w Państwa domu ulubionym i najbardziej wyczekiwanym posiłkiem. Odkrywanie domowego pieczywa na nowo to powrót do tradycji – do czasów, kiedy prawdziwy dom pachniał świeżym chlebem.

Ceramiczna forma do pieczenia chleba jest efektem dwuletnich badań. Tajemnica doskonałego chleba skrywa się w procesie pieczenia. Zaokrąglony kształt formy naśladuje tradycyjne piece do pieczenia chleba. Efektywne rozłożenie stałej temperatury i wilgotności wewnątrz wypukłej formy stworzy profesjonalne warunki również w Państwa domu, w jakimkolwiek piekarniku. Forma jest odpowiednia także do pieczenia pizzy czy ciasta drożdżowego.

Chleb można kroić bezpośrednio w formie, specjalna ceramika wytrzyma również krojenie ostrym nożem kuchennym. Zestaw zawiera nóż piekarski, który nadaje się do nacinania bochenka przed pieczeniem. Dzięki temu zabiegowi skórka chleba będzie miała piękny "popękany" efekt i jednocześnie oryginalny podpis piekarza.

Każdy egzemplarz Emile Henry jest oryginałem: wszystkie naczynia wykonane są ręcznie ze stuprocentowo naturalnego materiału, co pozwala czerpać autentyczną przyjemność z kuchni francuskiej i sztuki korzystania z życia. Wysokiej jakości glina z Burgundii jest razem z glazurą wypalana w temperaturze 1100°C. Dlatego naczynia Emile Henry Flame® są odporne na uderzenia i zarysowania, co umożliwia nie tylko pieczenie w nich, ale również porcjowanie i serwowanie dań. Wszystkie naczynia można stosować w mikrofalówce. Naczynia Emile Henry można natychmiast po wyjęciu z zamrażalnika włożyć do piekarnika lub mikrofalówki. Wszystkie naczynia Emile Henry posiadają trwałe kolory i można je oczywiście myć w zmywarce.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Formy do pieczenia
Gwarancja: 2 lata
Kolor: Czerwony
Material: Ceramika
Rodzaj produktu: Forma do pieczenia
Rozmiar: 28 cm
Seria: Emile Henry Burgundy

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: