Karafka do whisky PUNK, z korkiem, Nachtmann

Kod: NM99505
Marka: Nachtmann
649 zł –8 %
Karafka do whisky PUNK, z korkiem, Nachtmann
649 zł –8 % 593 zł
W magazynie (6 Szt)
1 sztuka w opakowaniu

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Dekanter do whisky Punk od niemieckiego producenta Nachtmann przypadnie do gustu miłośnikom wysokiej jakości trunków i odważnego designu. Jego kształt oparty jest na okrągłej podstawie z grubym dnem, a uzyskany w ten sposób wygląd wieńczy dekoracyjny korek bogato zdobiony punkowymi piramidkami. Wyróżniający się kryształowy element, który pozwala w nowatorski sposób serwować whisky premium i inne napoje alkoholowe.

Karafka do whisky to doskonały wybór do serwowania szlachetnych alkoholi. W kryształowej butelce z zatyczką napoje wyglądają absolutnie zniewalająco! Dla uzyskania maksymalnej przyjemności i zachowania wszystkich smaków i aromatów, należy wlać do karafki tylko rozsądną ilość whisky, którą należy spożyć w ciągu kilku dni, a najwyżej tygodni. Zapobiega to utracie cennych aromatów, które zostałyby utracone podczas powolnego odparowywania alkoholu w trakcie długotrwałego przechowywania.

Seria Punk zmienia tradycyjne wyobrażenie o krysztale i potwierdza, że obróbka tego materiału może ewoluować w nowoczesny sposób, tworząc wysoce funkcjonalne produkty. Szklanka o odważnym designie powstała z okazji 40-lecia istnienia kultury punk. Pokaż swoją buntowniczą osobowość i Ty!

 • Dekanter do whisky z ozdobnym korkiem 750 ml
 • Optymalny do serwowania whisky w dobrym stylu
 • Nadaje się również do wielu innych alkoholi
 • Nieścieralny kształt z okrągłą podstawą i mocnym dnem
 • Seria Punk: niepowtarzalna kolekcja buntowniczego wzornictwa
 • Plastyczna powierzchnia szkła dla maksymalnie intensywnych doznań
 • Delikatność kryształu w doskonałej symbiozie z siłą punku
 • Połączenie stylowego wyglądu i maksymalnej funkcjonalności
 • Błyszczące, przejrzyste szkło kryształowe
 • Zwiększona odporność na stłuczenie
 • W 100% można bezpiecznie myć w zmywarce
 • Przyjazna dla środowiska

Niepokorna kolekcja Punk spod ręki obiecującej projektantki Anke Buchmann jest jedną z serii zaprojektowanych przez młodych twórców, którzy odnieśli sukces w konkursie projektowym Nachtmann NEXTGEN. Partnerem edycji 2017 był Central Saint Martins, szkoła projektowania w Londynie, tętniącego życiem miasta znanego ze swojej zdolności do zmiany status quo i dostarczania wyróżniających się i wyjątkowych innowacji.

Nachtmann NEXTGEN: konkurencja i współpraca

Od 2008 roku prestiżowe szkoły projektowania mogą nominować swoich utalentowanych studentów do konkursu Nachtmann NextGen, który poszukuje młodych, początkujących projektantów na całym świecie. Niezależna projektantka produktów Stefanie Kubanek współpracuje z zespołem Nachtmann, aby stworzyć nową propozycję dla każdego projektu. Po zapoznaniu studentów z praktyczną stroną produkcji szkła bezpośrednio w hucie szkła w Niemczech następuje intensywna faza pracy nad samym projektem.

Zwycięski projekt przekształca się z pomysłu w produkt końcowy: serię wzorów produkowaną pod marką Nachtmann.

Parametry dodatkowe

Kategoria: karafki do wina
Gwarancja: 2 lata
Waga: 2.17 kg
Materiał: Szkło
Rodzaj produktu: Karafka
Seria: Nachtmann Punk
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: