Czajniki elektryczne KitchenAid

8 pozycji razem
Czajnik elektryczny ARTISAN 5KEK1522ECA 1,5 l, metaliczny czerwony , KitchenAid KA5KEK1522ECA
Czajnik elektryczny ARTISAN 1,5 l, czarny, KitchenAid
1 290 zł
KA5KEK1522EOB
Czajnik elektryczny ARTISAN 1,5 l, żeliwo czarne, KitchenAid
1 290 zł
KA5KEK1522EBK
Czajnik elektryczny 5KEK1522EPP 1,5 l, butelkowa zieleń, KitchenAid KA5KEK1522EPP
Czajnik elektryczny 1,25 l, czerwony królewski, KitchenAid KA5KEK1222EER
Czajnik elektryczny KA5KEK1522EIB 1,5 l, atramentowy niebieski, KitchenAid KA5KEK1522EIB
Czajnik elektryczny 1,7 l, czerwień królewska, KitchenAid KA5KEK1722EER

Czajnik elektryczny - jeden z najbardziej niezbędnych przedmiotów w Twojej kuchni

Czym są czajniki elektryczne?

Czajniki elektryczne to specyficzny rodzaj czajników do herbaty, które w przeciwieństwie do czajników stawianych na płycie kuchennej działają na prąd i wymagają dostępu do źródła zasilania. Szybko gotują wodę i są naprawdę praktyczne w użyciu, pozwalając na wygodne i sprawne przygotowanie herbaty lub kawy. Jeśli chcesz, aby Twoja herbata była idealnie zaparzona, sprawdź nasz herbaciany poradnik zakupowy, w którym znajdziesz najlepsze akcesoria kuchenne do parzenia i serwowania herbaty, a jeśli szukasz więcej kuchennych niezbędników, sprawdź nasz przewodnik po podstawowym wyposażeniu kuchni tutaj.

Jakie są rodzaje czajników elektrycznych?

Główne materiały używane do produkcji czajników elektrycznych to plastik, stal nierdzewna i szkło.

Nowoczesne czajniki elektryczne z korpusem wykonanym z tworzywa sztucznego są zazwyczaj bardzo stylowe i dostępne w wielu różnych kolorach. Czajniki elektryczne z tworzywa sztucznego są często bardziej przystępne cenowo niż te wykonane ze szkła lub stali nierdzewnej.

Są również dość lekkie i prawie nigdy nie roztrzaskują się po upadku, więc są idealne dla starszych użytkowników, którzy mogą nie być w stanie utrzymać ciężkiego czajnika pełnego wody.

Czajniki elektryczne z korpusem ze stali nierdzewnej są wykonane z odpornej na temperaturę i wgniecenia stali nierdzewnej, która jest wytrzymała, higieniczna, bezpieczna dla żywności i trwała. Nowoczesne czajniki elektryczne wykonane ze stali nierdzewnej mają elegancki, minimalistyczny wygląd i świetnie prezentują się w nowoczesnych wnętrzach.

Czajniki elektryczne wykonane ze szkła charakteryzują się przezroczystym korpusem, który pozwala zajrzeć do wnętrza urządzenia. Są bardzo atrakcyjne i mają elegancki, minimalistyczny wygląd idealny do nowoczesnych kuchni. Chociaż szklany korpus jest zwykle wykonany z wysokiej jakości szkła borokrzemowego, może się roztrzaskać w przypadku upadku.

Czajniki do herbaty wykonane ze stali nierdzewnej lub szkła borokrzemowego są uważane za najbezpieczniejsze czajniki elektryczne.

W Kulinie znajdziesz fantastyczny wybór czajników elektrycznych od sprawdzonych producentów, takich jak KitchenAid, Smeg, WMF i Alessi. Czajniki te są dostępne w różnych stylach i z różnymi funkcjami, a dla miłośników idealnie zaparzonej herbaty lub naparów ziołowych oferujemy również czajniki elektryczne z regulacją temperatury, które pozwolą Ci zaparzyć herbatę w odpowiedniej temperaturze.