Łyżka do sosu PROFI PLUS 6,5 cm, WMF

Kod: WM1871036030
Marka: WMF
128 zł
W magazynie (11 Szt)

Chochla do sosów Profi Plus 6,5 cm przeznaczona jest do sosów lub dressingów. Łyżka do nabierania na końcu uchwytu jest idealna do nabierania sosów lub dressingów i podawania ich. Chochla do sosów jest przeznaczona do serwowania na stole i może z łatwością dozować nawet niewielkie ilości sosów i porcjować je na talerze.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Chochla do sosów Profi Plus ⌀ 6,5 cm służy do przygotowywania sosów lub dressingów. Łyżka do nabierania na końcu uchwytu jest idealna do nabierania sosów lub dressingów i podawania ich. Chochla do sosów jest przeznaczona do serwowania na stole i może z łatwością dozować nawet niewielkie ilości sosów i porcjować je na talerze.

W serii "Profi Plus" znajduje się ponad 100 różnych pomocy kuchennych, które spełniają najwyższe wymagania profesjonalnych kuchni. Solidna konstrukcja z wysokiej jakości Cromargan® (stal nierdzewna 18/10) jest całkowicie stabilna i trwała, wodoodporna i nadaje się do mycia w zmywarce - po prostu niezniszczalna. Wyrafinowany i ponadczasowy design pasuje do każdej nowoczesnej kuchni.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Chochle
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.16 kg
Rodzaj produktu: Przybory kuchenne
Seria: WMF Profi Plus
Margin: C
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: