Gofrownica EDYCJA LONO WMF

Kod: WM0415210011
499 zł
W magazynie (7 Szt)

Gofrownica EDITION LONO niemieckiej marki WMF przeznaczona jest do łatwego przygotowywania domowych gofrów. Kształt gofrów nie jest tradycyjnie prostokątny, a raczej przypomina kwiat złożony z pięciu serc. Smakowanie oczami jest częścią doświadczenia smakosza.

Do tego produktu dostaniesz GRATIS świetny przedłużacz WMF Ambient z 3 gniazdami i 2 USB o wartości 999 Kč! Selfk otrzymać prezent dowiesz się poniżej, na końcu opisu produktu.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Gofrownica EDITION LONO niemieckiej marki WMF przeznaczona jest do łatwego przygotowywania domowych gofrów. Kształt gofrów nie jest tradycyjnie prostokątny, a raczej przypomina kwiat złożony z pięciu serc. Smakowanie oczami jest częścią doświadczenia smakosza.

Elegancki wygląd łączący szczotkowaną stal nierdzewną Cromargan® z czarnymi akcesoriami wzorniczymi doskonale pasuje do nowoczesnych kuchni. Co więcej, jest bardzo funkcjonalny: gofrownica nie przegrzewa się podczas przygotowywania potraw, więc nie ma ryzyka poparzenia w przypadku dotknięcia górnej pokrywy. Dzięki trwałej, nieprzywierającej powierzchni, gofry są łatwe do wyjęcia , a gofrownicę łatwiej jest potem wyczyścić. Praktycznym szczegółem jest możliwość nawijania kabla z umieszczeniem końcówki kabla w zintegrowanej komorze. Podczas przechowywania może stać w pozycji pionowej, oszczędzając miejsce.

  • Do przygotowania pięknych i pysznie słodkich gofrów
  • Styleowa powierzchnia Cromargan® ze szczotkowanej stali nierdzewnej
  • Izolowana termicznie pokrywa gofrownicy z wbudowanym wentylatorem
  • Aluminiowe blachy do pieczenia z nieprzywierającą powierzchnią
  • Łatwe do czyszczenia dzięki specjalnym płytom nieprzywierającym
  • Możliwość ustawienia czasu opiekania gofrów (czas opiekania)
  • Lampka kontrolna prawidłowego nagrzewania
  • Schowek na przewody ułatwiający przechowywanie
  • Może być przechowywany w pozycji pionowej, aby zaoszczędzić miejsce

Podstawowy przepis na gofry domowej roboty

Składniki: 80 g masła, 60 g cukru, 1 saszetka cukru waniliowego, 3 jajka, 3/8 mleka, 300 g mąki, 1/2 saszetki proszku do pieczenia, rum do smaku, cukier puder do dekoracji

Metoda: ubij razem roztopione masło, cukier, cukier waniliowy i jajka. Dodajemy po trochu mąkę przesianą z proszkiem do pieczenia. Stopniowo dodawać na przemian mleko i mąkę. W zależności od upodobań, można dodać odrobinę rumu (zmniejszyć objętość mleka o tę ilość). Ciasto powinno być gęste. Po upieczeniu posypać gofry cukrem pudrem.

Selfk zdobyć prezent WMF Ambient przedłużacz z 3 gniazdami i 2 USB o wartości 999 Kč?

prodluzovaci-kabel-wmf-ambient-se-3-zasuvkami-a-2-usb-1Ponieważ nie wysyłamy prezentu, ale WMF bezpośrednio, proszę przejść do strony internetowej po zakupie tego urządzenia do gofrów https://promo.wmf.cz/ Zostaniesz poproszony o przesłanie screena lub zdjęcia paragonu z zakupionym produktem WMF Lono, informacji o miejscu zakupu , a także informacji, gdzie mamy wysłać prezent. Po wysłaniu formularza, wyślemy Ci e-mail, abysprawdzić Twoje dane i potwierdzić ich poprawność. Bez tego potwierdzenia Państwa zgłoszenie zostanie usunięte po 24 godzinach. I gotowe. Prezent zostanie wysłany przez WMF na wskazany adres w ciągu 14 dni od otrzymania zgłoszenia.

Promocja obowiązuje do 31.12.2021 r

Parametry dodatkowe

Kategoria: Opiekacze do kanapek
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Opiekacze do chleba
Seria: WMF LONO

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: