Bloki i stojaki na noże

11 pozycji razem
Blok na noże, Continenta
Blok na noże, Continenta
W magazynie (17 Szt)
209 zł
CONT4870
Blok na noże Amici Wüsthof
Blok na noże Amici Wüsthof
W magazynie (3 Szt)
2 190 zł
WU2091370601
Blok na noże FLEXTEMP, bambus, WMF
459 zł –22 %
355 zł
WM1893854500
Magnetyczny stojak na noże 28 x 18 cm, dąb, UBRD
1 290 zł –24 %
975 zł
UBRD69DU
Blok na noże SWISS MODERN , na 6 noży, Victorinox
518 zł
VN770850
Blok na noże IKON, na 9 noży, czarny, drewniany, Wüsthof
1 390 zł
WU7253
Magnetyczna listwa na noże 34 cm, czarna, Yaxell
Nowość
251 zł
YAX37731
Magnetyczna listwa na noże 49 cm, czarna, Yaxell
Nowość
342 zł
YAX37741
Podstawka na noże 26 cm, brązowa, drewniana, F.DICK
352 zł
FDCK8807001

Bloki i stojaki na noże - najlepsza ochrona kuchennych skarbów

Bloki na noże i magnetyczne stojaki na noże to najlepsze rozwiązania, jeśli chcesz chronić swoje noże, a ponieważ noże są często dość dużą inwestycją, warto upewnić się, że pozostaną w dobrym stanie tak długo, jak to możliwe.

Bloki na noże - dlaczego są dobre dla noży?

Noże kuchenne powinny być przechowywane oddzielnie. W przeciwnym razie ich ostrza szybciej się stępią lub mogą zostać wyszczerbione. Bloki na noże oferują bezpieczną opcję przechowywania z oddzielnymi miejscami na każdy nóż. Przy zakupie blok na noże na noże należy wziąć pod uwagę liczbę posiadanych i zwykle używanych noży, rozmiar dostępnych szczelin, materiał, z którego wykonany jest blok oraz jego dopasowanie do wystroju kuchni.

Upewnij się, że regularnie czyścisz blok na noże na noże, zwłaszcza jeśli jest on wykonany z drewna, które ma tendencję do zatrzymywania wilgoci.

Czy magnetyczne paski do noży są bezpieczne dla noży?

Magnetyczne stojaki na noże są bardzo poręczne i stosunkowo bezpieczne dla noży. Upewnij się, że kupujesz listwę nożową wysokiej jakości i że magnes nie jest ani zbyt słaby, ani zbyt silny. Słaby magnes może upuścić noże, a zbyt silny może pozostawić ślady na ich ostrzach.

W Kulina oferujemy wysokiej jakości paski do noży i stylowe bloki do noży, które często są dostarczane z pasującym zestawem noży. A blok na noże na noże z nożami to jeden z najlepszych prezentów ślubnych, więc jest to ciekawy pomysł do rozważenia, jeśli chcesz zaoferować nowożeńcom coś wyjątkowego. Zanim podejmiesz decyzję, sprawdź nasze bestsellerowe bloki na noże !

Gdzie umieścić blok na noże?

Umieść blok na noże na noże obok miejsca, w którym zwykle używasz deska do krojenia do krojenia żywności. Umieść go po prawej stronie, jeśli jesteś praworęczny, a po lewej, jeśli siekasz lewą ręką.

Jaką metodę przechowywania noży wybrać?

Bloki na noże są z pewnością bardzo stylowe i poręczne, ale trzeba mieć dużo miejsca na blacie kuchennym. Magnetyczne stojaki na noże montowane na ścianie są również niezwykle wygodne, ale musisz być w stanie bezpiecznie przymocować je do ściany w kuchni.

Upewnij się, że Twoje dzieci nie wspinają się na blaty kuchenne, ponieważ noże w blok na noże lub na stojaku magnetycznym są dla nich łatwo dostępne. Jeśli masz małe dzieci, lepiej jest przechowywać noże w szufladach kuchennych i używać pokrowiec na noże lub blok na noże , który mieści się w szufladzie kuchennej. Zapewni oddzielne gniazda dla każdego noża i będzie bezpiecznym, oszczędzającym miejsce rozwiązaniem.