Akcesoria do manicure

4 pozycji razem
Tarka do stóp BC BOX, naturalny, Microplane
83 zł
MI70105
Pilniczek do paznokci 9 cm, szafirowy, biały, Zwilling
58 zł
ZW88302091
Pilniczek do paznokci 12 cm, składany, szafirowy, biały, Zwilling ZW88309121

Akcesoria do manicure - zrób coś wyjątkowego dla swoich paznokci

Akcesoria do manicure i pedicure - czy naprawdę są takie ważne?

Ponieważ paznokcie, a nawet włosy mogą być siedliskiem brudu i zarazków, właściwa higiena paznokci jest absolutnie konieczna i obejmuje ich dokładne czyszczenie i przycinanie. Krótkie paznokcie powinny być zadbane, a wysokiej jakości akcesoria do paznokci są bardzo pomocne w utrzymaniu ich w czystości i ładnym wyglądzie.

Podczas pielęgnacji paznokci w domu można uniknąć wypadków, wiedząc, jakie przyrządy do manicure są niezbędne i jak ich używać. W przypadku niewłaściwego obchodzenia się, niektóre bardzo ostre urządzenia do pielęgnacji paznokci mogą skaleczyć lub uszkodzić skórę. Zestawy do manicure zawierają wszystkie podstawowe narzędzia, których można używać zarówno w domu, jak i w podróży. Wysokiej jakości zestaw do manicure, który przetrwa lata w eleganckim skórzanym etui, to także świetny prezent dla niej.

Akcesoria do manicure i ich zastosowania:

  • Skrobaczki do stóp

Do usuwania nagniotków lub grubszych zrogowaceń, większość skrobaków do stóp posiada jedną stronę, która jest ostrzejsza od drugiej. W celu buforowania skóry można również najpierw nałożyć bardziej szorstką stronę, a następnie drobnoziarnistą.

  • Szklane pilniki do paznokci

Po obcięciu paznokci cążkami krawędzie paznokci zostaną wygładzone i zaokrąglone szklanym pilnikiem do paznokci, który ma szklaną powierzchnię ścierną.

  • Cążki do skórek

Obcinacz do skórek (zwany również obcinaczem do skórek) to narzędzie do manicure i pedicure używane przez profesjonalistów do przycinania twardych skórek i zwisających paznokci, cienkich paznokci u rąk i nóg w ciasnych miejscach, a także do przycinania wrastających paznokci.

  • Obcinacz do paznokci

Obcinacz do paznokci to ręczny przyrząd używany do przycinania paznokci u rąk i nóg. Jest również określany jako obcinacz do paznokci, obcinacz do paznokci lub obcinacz do paznokci.

  • Nożyczki do brody

Możesz przyciąć brodę do pożądanego kształtu, usuwając dowolną jej długość za pomocą dobrych nożyczek do brody. Nożyczki są również doskonałe do usuwania uporczywych rozdwojonych końcówek, które rozciągają się na zewnątrz twarzy.

Zakup odpowiedniego asortymentu akcesoriów do paznokci?

Jesteś pokryty Kulina, więc przestań zawracać sobie głowę. W sklepie internetowym Kulina znajdziesz każdy element wyposażenia, którego będziesz potrzebować, aby Twoje paznokcie były cudowną przyjemnością.

Kulina oferuje towary renomowanych firm, takich jak Zwilling i Microplanektóre są dobrze wyprofilowane, praktyczne i wykonane z trwałych materiałów.