Peugeot

Zestaw prezentowy elektrycznych młynków do pieprzu i soli biały ALASKA

w opakowaniu podarunkowym

 • 571,00 zł
 • w magazynie 3 szt.
  kolejne sztuki: na zamówienie
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: PG227667
Marka: Peugeot
Seria: Peugeot ALASKA
Kolor / wymiary: biały / wys. 17 cm
Materiał: plastik
szlachetna stal nierdzewna

Opis produktu

Zestaw prezentowy młynków elektrycznych do pieprzu i soli ALASKA, Peugeot - krótki opis:

 • Specjalny mechanizm mielący został stworzony wyłącznie do mielenia pieprzu.
 • Specjalny mechanizm mielący został stworzony wyłącznie do mielenia soli gruboziarnistej.
 • Prosta obsługa jedną ręką.
 • Łatwe ustawienie grubości mielenia pieprzu w dolnej części młynka.
 • Z podświetleniem w dolnej części w celu prostszego dawkowania.
 • Wyprodukowano we Francji.
 • Dostarczany wraz z solą / pieprzem.
 • 2 lata na gwarancji na silniczej młynka.
 • Gwarancja na korpus młynka przedłużona do 5 lat.
 • Dożywotnia gwarancja na mechanizm mielący.

Młynek ALASKA o nowoczesnym zaokrąglonym designie prezentuje się lekko i jednocześnie nostalgicznie, dzięki kombinacji plastiku i stali nierdzewnej, materiałom idealnie harmonijnie połączonym. Błyszcząco biała powierzchnia spełnia wymogi nowoczesnego wyglądu. Ergonomia młynka Alaska olśni również profesjonalnych kucharzy. Możliwość obsługi za pomocą jednej ręki jest bezcenna. Podświetlenie w dolnej części umożliwia dokładne dawkowanie nawet podczas romantycznej kolacji przy świecach. Młynek jest zasilany 6 bateriami AAA.

Szczegóły o mechanizmie mielącym do pieprzu Peugeot:

Mechanizm jest złożony z dwurzędowej spirali zębatej, która perfekcyjnie prowadzi i trzyma poszczególne ziarnka pieprzu. Specjalny sposób zabezpieczenia stali mechanizmu przed korozją został objęty ochroną patentową. W rezultacie mechanizm nie tępi się i jest bardzo wytrzymały.

Jakiego użyć pieprzu?

W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów należy używać ziaren o średnicy 5 mm lub mniejszych. Można używać pieprzu czarnego, białego lub zielonego. Mieszanki pieprzu kolorowego nie powinny zawierać więcej niż 15 % pieprzu różowego (czerwonego). W młynkach Peugeot przeznaczonych do pieprzu można też mielić suszoną kolendrę.

Szczegóły o mechanizmie mielącym do soli Peugeot:

Mechanizm mielący do soli został stworzony specjalnie do mielenia soli gruboziarnistej i suchej soli morskiej. Został wyprodukowany ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest odporny na korozję, którą mogłaby powodować sól.

Jakiej użyć soli?

Dla osiągnięcia idealnego działania i wykorzystania młynka zalecane są ziarna soli gruboziarnistej o średnicy do 4 mm. Zawsze należy używać soli gruboziarnistej, suchej morskiej lub kamiennej.

Peugeot, marka, która funkcjonuje na rynku już od 1810 roku, jest symbolem francuskiej gastronomii i stylu życia. Korpusy młynków Peugeot i mechanizmy mielące są produkowane we własnych zakładach we Francji. Młynki są montowane ręcznie, a następnie bardzo dokładnie sprawdzane. Bezbłędne działanie jest dla marki Peugeot oczywistością. Na mechanizmy mielące udzielana jest dożywotnia gwarancja.

KOD PRODUCENTA: 2/27667

O firmie Peugeot

Peugeot

Fabryka Peugeot Saveurs produkuje młynki do przypraw znane na całym świecie. Projektowanie designu, rozwój techniczny i precyzyjny montaż, to wszystko dzieje się w fabrykach firmy. Od swoich początków Peugeot stał się liderem w eksporcie młynków do przypraw i dziś dostarcza do ponad 80 krajów świata. Rozszerzył on także asortyment o produkty dla miłośników wina i kawy.