Zestaw młynków do pieprzu i do soli FIDJI czarny matowy / stal nierdzewna 15 cm

Kod: PG217132
389 zł
W magazynie (2 Szt)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Zestaw młynków do pieprzu i soli FIDJI Peugeot - krótki opis:

  • Specjalny mechanizm mielący stworzony wyłącznie do mielenia pieprzu
  • Specjalny mechanizm mielący stworzony wyłącznie do mielenia soli gruboziarnistej
  • Z wysokiej jakości naturalnego drewna bukowego
  • Eleganckie połączenie drewna i stali nierdzewnej
  • Mechanizm mielący z możliwością ustawienia grubości mielenia
  • Wyprodukowano we Francji
  • Młynki są dostarczane z zawartością.
  • Gwarancja na korpus młynka przedłużona do 5 lat.
  • Dożywotnia gwarancja na mechanizm mielący.

Młynek FIDJI to bardzo elegancki dodatek do każdej kuchni i nakrytego stołu. Dzięki połączeniu naturalnego drewna bukowego i szlifowanej stali nierdzewnej jest odpowiedni do każdego wnętrza. Młynek ma ergonomiczny kształt umożliwiający wygodne użytkowanie. Został wyposażony w mechanizm mielący z możliwością ustawienia grubości mielenia. Na zakrętce każdego z młynków znajduje się oznaczenie w postaci liter - P lub S.

Szczegóły o mechanizmie mielącym do pieprzu Peugeot:

Mechanizm jest złożony z dwurzędowej spirali zębatej, która perfekcyjne prowadzi i trzyma poszczególne ziarnka pieprzu. Specjalny sposób zabezpieczenia stali mechanizmu przed korozją został objęty ochroną patentową. W rezultacie mechanizm nie tępi się i jest bardzo wytrzymały.

Jakiego użyć pieprzu?

W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów należy używać ziaren o średnicy 5 mm lub mniejszych. Można używać pieprzu czarnego, białego lub zielonego. Mieszanki pieprzu kolorowego nie powinny zawierać więcej niż 15 % pieprzu różowego (czerwonego). W młynkach Peugeot przeznaczonych do pieprzu można też mielić suszoną kolendrę.

Szczegóły o mechanizmie mielącym do soli Peugeot:

Mechanizm mielący do soli został stworzony specjalnie do mielenia soli gruboziarnistej i suchej soli morskiej. Został wyprodukowany ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest odporny na korozję, która mogłaby być spowodowana solą.

Jakiej użyć soli?

Dla osiągnięcia idealnego działania i wykorzystania młynka zalecane są ziarna soli gruboziarnistej o średnicy do 4 mm. Zawsze należy używać soli gruboziarnistej, suchej morskiej lub kamiennej.

Peugeot, marka, która funkcjonuje na rynku już od 1810 roku, jest symbolem francuskiej gastronomii i stylu życia. Korpusy młynków Peugeot i mechanizmy mielące są produkowane we własnych zakładach we Francji. Młynki są montowane ręcznie, a następnie bardzo dokładnie sprawdzane. Bezbłędne działanie jest dla marki Peugeot oczywistością. Na mechanizmy mielące udzielana jestdożywotnia gwarancja.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Młynki
Gwarancja: 2 lata
Kolor: Czarny
Rodzaj produktu: Młynek
Seria: Peugeot FIDJI

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: