Blomus

Zestaw do oliwy i octu ALINJO

  • 152 zł
  • w magazynie 6 szt.
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Opis produktu

Zestaw do oliwy i octu ALINJO jest nie tylko praktycznym pomocnikiem w Twojej kuchni, ale również eleganckim elementem wyposażenia nakrytego stołu. Nadaje się do każdego domu. Połączenie przezroczystego szkła i matowej stali nierdzewnej stwarza wrażenie luksusu. Dzięki zastosowaniu przezroczystego szkła od razu widać, czy nie ma potrzeby uzupełnienia oliwy lub octu - przed podaniem zestawu gościom.

Pojemniki można wykorzystać również jako prezent. Do pojemnika można włożyć przyprawy w zależności od fantazji i zalać octem lub oliwą. I prezent dla bliskiej osoby jest gotowy. W kuchni będzie on służył nie tylko do przyprawiania pokarmów, lecz również jako element dekoracyjny.

Zestaw do oliwy i octu ALINJO - krótki opis:

  • Wykonany z przezroczystego szkła, matowej stali nierdzewnej oraz czarnego tworzywa sztucznego
  • Wymiary: średnica 5,5 cm, wysokość 17 cm, objętość 150 ml
  • Nadaje się do zastosowania w kuchni, przy stole lub podczas grillowania
  • Dwa pojemniki w zestawie

Niemiecka spółka Blomus jest producentem luksusowych artykułów do codziennego użytku. Chodzi o design, który nie jest tylko celem samym w sobie. W swoich produktach harmonijnie łączy funkcję i formę, prostotę i piękno materiału.

KOD PRODUCENTA: 63509

O firmie Blomus

Blomus

Historia niemieckiej marki Blomus sięga roku 1921. Od roku 2009 firma zaczęła kierować swoją produkcję do nierdzewnych produktów o nowoczesnym minimialistycznym designie.

Kod: BM63509
Marka: Blomus
Designer: Flöz Industrie Design
Kolor / wymiary: Ø 5,5 cm, wys. 17 cm, obj. 150 ml
Materiał: matowe
plastik
szkło
szlachetna stal nierdzewna