WMF

Wkładka do gotowania na parze 20 cm Function 4

  • 446 zł
  • w magazynie 7 szt.
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Opis produktu

Dokładne wymiary:

  • Ø 20 cm
  • masa 0,75 kg
  • szerokość z uchami 29 cm
  • wysokość 10 cm

Wkładka do gotowania na parze 20 cm Function 4 jest przeznaczona do zdrowego gotowania na parze. Brokuły, ziemniaki, czy filet z łososia będą gotowe w mgnieniu oka. Wkładkę do gotowania na parze wystarczy powiesić nad garnkiem z wrzącą wodą i zasunąć pokrywkę. Przygotowane w ten sposób produkty są smaczne i niezwykle zdrowe, ponieważ w czasie gotowania nie tracą witamin ani soli mineralnych. Wkładka z nóżkami może również służyć jako cedzak.

Function 4 to seria garnków dla indywidualistów. W porównaniu do zwykłych garnków, oferują 4 dodatkowe funkcje. Pokrywka ma różne pozycje wylewania - wylanie całej zawartości, duży otwór z sitkiem, mały otwór z sitkiem i pozycja zamknięta. Pozycje są dokładnie oznaczone na metalowym pierścieniu. Pokrywka posiada silikonową opaskę, umożliwiającą ciche zamykanie. Każde naczynie z serii Function wyposażone jest w miarkę wewnętrzną.

KOD PRODUCENTA: 07.6620.6380

O firmie WMF

WMF

Marka WMF jest synonimem niemieckiej precyzji, tradycji, nowoczesnych technologii i trendów. Celem firmy jest zapewnienie swoim klientom doskonałego sprzętu do gotowania i serwowania. Ergonomiczne, wyrafinowane produkty wysokiej jakości szczycą się szeregiem nagród za design i patenty technologiczne.

Kod: WM0766206380
Marka: WMF
Seria: WMF Function 4
Designer: NOA Design
Kolor / wymiary: Ø 20 cm, wys. 10 cm
Materiał: nadaje się do zmywarki
polerowane
stal nierdzewna Cromargan®