Talerz do sushi i sashimi STONE SLAB 35 x 20 cm, MIJ

Kod: MIJC0456
268 zł
W magazynie (12 szt)

Deska do serwowania z kolekcji Stone Slab marki Made in Japan może być używana do serwowania sushi, korków itp. Wykonany jest ręcznie z wysokiej jakości naturalnej ceramiki, która nie zawiera szkodliwych substancji. Każda sztuka jest oryginalna. Ceramika sprowadzana jest bezpośrednio z Japonii. Deska jest przystosowana do mycia w zmywarce i używania w kuchence mikrofalowej.

Informacje szczegółowe

100 dni na zwrot
100 dni na zwrot Bezpłatny i bezproblemowy zwrot
99% zadowolonych osób
99% zadowolonych osób Opineo: 3000+ sprawdzonych opinii
Wysyłamy natychmiast
Wysyłamy natychmiastPrzy zamówieniu do godziny 12:00
50 000+ recenzji produktów
50 000+ recenzji produktówNapisanych przez naszych klientów

Opis szczegółowy produktu

CZ_mikro CZ_domycky

OPIS

19741-4Serwisowa deska z zaokrąglonymi rogami z kolekcji Kamienna Płyta od producenta MIJ jest wykonana ręcznie z wytrzymałej, naturalnej ceramiki, która nie zawiera szkodliwych domieszek ani metali ciężkich. Produkowana jest przez japońskich mistrzów, których tradycja sięga XII wieku. Farby są wysokiej jakości, nie ł uszczą się i nie zawierają żadnych szkodliwych substancji.

Produkty MIJ są więc odpowiednie zarówno do zmywarki, jak i do kuchenki mikrofalowej. Japońska ceramika MIJ jest używana w restauracjach od ponad 25 lat, a jej jakość i trwałość zostały potwierdzone. Ceramika jest bezpośrednio importowany z Japonii.

Deska ma kształt prostokąta z nieregularną krawędzią i okrągłymi rogami. Posiada matową i chropowatą powierzchnię w kolorze czarnym. Użyj jej do serwowania sushi i sashimi.

Zapoznaj się z naszą ofertą składników na sushi, które możesz wygodnie i szybko przygotować w domu z pomocą naszych przepisów na sushi.

SPECYFIKACJA

Długość: 35 cm

Szerokość: 20 cm

Wysokość: 2,5 cm

Kolor: szary

Materiał: ceramika

ZALETY I WADY

plus

Deska jest wykonana ręcznie z naturalnej ceramiki - nie zawiera metali ani szkodliwych barwników.

Ceramika jest dobrej jakości, kolory są trwałe, niezmienne i nie odpryskują.

Każdy egzemplarz jest oryginalny, a jego tradycja sięga XII wieku.

Unikalny ceramika jest importowany bezpośrednio z Japonii.

Od 25 lat naczynia MIJ są wykorzystywane w restauracjach, a ich jakość i trwałość zostały gruntownie sprawdzone.

Naczynia są przystosowane do mycia w zmywarce i używania w kuchence mikrofalowej.

PRAKTYCZNE PORADY

Możliwość mycia w zmywarce: tak

Nadaje się do mikrofalówki: tak

Parametry dodatkowe

Kategoria: Talerze do sushi i sashimi
Gwarancja: 2 lata
Waga: 1.2 kg
EAN: 8594197820999
Kolor: Czarny
Materiał: Ceramika
Rozmiar: 35 cm
Liczba części: 1 ks
Właściwości: Można myć w zmywarce, Nadaje się do kuchenki mikrofalowej
Rodzaj produktu: Talerz
Seria: MIJ Stone Slab
Margin: C
K překladu: CZ AUTO
Producent: MIJ
Margin-category: A
yesspend: yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: