12 pozycji razem
Kieliszek do likieru PERFECTION, zestaw 6 szt., 50 ml, Holmegaard HMG4802426
Szklanka do piwa CHARLOTTE AMALIE 300 ml, Holmegaard
147 zł
HMG4304912

Szklanki - czysty, przejrzysty łyk napoju

Kieliszki - biżuteria na stół

Okularów używamy na co dzień, więc muszą być zarówno trwałe, jak i użyteczne. Szklanki są dostępne w wielu różnych rozmiarach, kształtach i stylach, więc wybór idealnego zestawu szklanek może być trudny.

Wszystkie nasze szklanki do napojów mają piękne wzory i są łatwe w pielęgnacji. Mamy to, czego potrzebujesz, niezależnie od tego, czy szukasz kieliszków, szklanek do alkoholu, kieliszków, które zachwycą Twoich gości, czy kieliszków codziennego użytku. Możesz również przejrzeć naszą kolekcję plastikowych szklanek, aby uczynić piknik bardziej relaksującym oraz szklanek do herbaty i kawy, jeśli chcesz podziwiać kolor swojego ulubionego napoju.

Jak dbać o szklane naczynia?

Jednym z głównych problemów, niezależnie od tego, czy szklanki są myte ręcznie, czy w zmywarce, jest osad z mydła i plamy z wody. Na szklanych naczyniach często pojawiają się plamy z wody, gdy pozostawia się je do naturalnego wyschnięcia, a jakość napojów jest obniżana przez osad z mydła.

Zawsze wycieraj szybę do sucha miękką ściereczką, która nie pozostawia kłaczków na szybie na szkle. Aby uniknąć smug na czystej szybie, należy owinąć ją jednym ręcznikiem z mikrofibry, a drugim wytrzeć do sucha.

Jakie okulary można kupić w sklepie Kulina?

  • Kieliszki do wina

Dzięki naszemu niesamowitemu wyborowi kieliszków do wina możesz cieszyć się nim we właściwy sposób. Nasz stylowy asortyment zawiera wszystko, czego potrzebujesz, niezależnie od tego, czy chcesz zabawiać gości, czy zrelaksować się pod koniec dnia.

  • Szklanki do piwa

Szklanki do piwa rozwinęły się w przedmioty, które robią coś więcej niż tylko przechowywanie piwa; niektóre nawet poprawiają zapach, zatrzymują pianę i zapobiegają ogrzaniu rąk. Poprawią one ogólne wrażenia z picia piwa i pomogą dostrzec jego kolor i czystość. To także świetny prezent dla miłośnika piwa.

  • Szklanki koktajlowe

Dzięki naszemu wyborowi kieliszków koktajlowych możemy zaspokoić Twoje preferencje dotyczące suchych lub mokrych koktajli. Są idealne do wstrząsania, ponieważ mają więcej miejsca na lód.

  • Szklanki do wody

Oprócz standardowych kieliszków do wody, oferujemy bardziej ozdobne kieliszki do wody, które można wykorzystać w bardziej formalnej atmosferze lub kolorowe kieliszki, które będą idealne do nowoczesnych wnętrz lub na taras.

  • Szklanki do whisky

Szklanki do whisky to szklanki z szerokim brzegiem i grubym dnem, które idealnie nadają się do whisky z lodem lub bez. Doskonale nadają się również do mieszania ginu z tonikiem i innych napojów alkoholowych.

Znajdziesz tu również inne rodzaje kieliszków, w tym kieliszki do shotów, kieliszki do szampana, kieliszki do likieru i kieliszki do long drinków, produkowane przez tak znane marki jak Riedel, Nachtmann, Eva Solo lub Blomus.