Szkło H2O Classic Bar Whisky O-Riedel

Kod: RD041402
89 zł –4 %
Szkło H2O Classic Bar Whisky O-Riedel
89 zł –4 % 85 zł
W magazynie (12 Szt)

Uwaga: Whisky H2O Classic Bar O-Riedel ma cienkie dno.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Uwaga: Whisky H2O Classic Bar O-Riedel ma cienkie dno.

Maxaimilian Riedel (11 pokolenie) prezentuje swoją pierwszą serię kieliszków - serię "O". Koneserów produktów Riedel zaskoczy fakt, że w tej nowej serii kieliszków czegoś Keenuje - nie mają trzonka i podstawy.

Czym więc jest "O"? O-Riedel to nowy, innowacyjny kieliszek do wina. Krótko i prosto: "O" to idealna szklanka na każdy dzień, do każdego napoju i na każdą okazję. Jest zabawny, dobrze leży w dłoni, wygląda nowocześnie i działa!

Kształty pucharków są identyczne z tymi, które sprawdziły się już niezliczoną ilość razy w serii Riedel Vinum. Wraz z serią "O" Maxaimilian Riedel zaprojektował coś zupełnie nowego, nie tracąc przy tym swoich "korzeni": "W przypadku kieliszków Riedel na pierwszym miejscu jest oczywiście przyjemność delektowania się winem, ale szczególną cechą tej serii jest to, że doskonale nadaje się ona również do wszystkich innych napojów."

30 lat temu Claus Riedel (9 pokolenie) wywrócił świat szkła do góry nogami, kiedy postawił funkcjonalność szkła ponad jego design. Według jego wnuka, Maxaimiliana Riedla (11 pokolenie), nadszedł czas, aby zaoferować produkt do codziennego użytku. Szkło, które może być używane bez żadnych ograniczeń. Zmieści się w każdej zmywarce, minibarze czy miniaturowej kuchni, ale także w koszu piknikowym. Koniec z zepsutymi stoperami!

"O" nie może i nie chce zastąpić istniejącej serii szkła Riedel. O" to raczej udane akcesorium dla każdego, kto lubi piękny, nieskomplikowany i funkcjonalny design!

"O" oferujemy jako: Cabernet Merlot, Pinot / Nebbiolo, Syrah / Shiraz, Chardonnay, Viognier / Chardonnay, Riesling / Sauvignon.

Szklankę H2O Classic Bar Whisky O-Riedel polecamy dla:

  • Whisky

Parametry dodatkowe

Kategoria: Szklanki
Gwarancja: 2 lata
Material: Szkło
Rodzaj produktu: Szklanki
Seria: Riedel O

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: