Riedel

Szklanki do białego wina Swirl

2 sztuki

  • 129,00 zł
  • na zamówienie
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: RD045033
Marka: Riedel
Seria: Riedel Swirl
Kolor / wymiary: wys. 10,3 cm, V 380 ccm
Materiał: kryształ
nadaje się do zmywarki
produkcja maszynowa

Opis produktu

Szklanki do białego wina Swirl bez stopki są wykonane z bezołowiowego kryształu w świeżym, nowoczesnym stylu. Łatwo się je trzyma w dłoni,a ich użycie sprawia radość. Szklanki mają klasyczną zaokrągloną podstawę i zmysłowe linie, które dodają im piękna. Mechaniczne wydmuchiwanie powoduje, że ich kształt jest doskonały. Są idealne do serwowania. Świetny prezent dla każdego miłośnika wina.

Otaczanie winem w karafce czy kieliszku jest jednym z rytuałów podczas picia dobrego wina. Ruch ten pomaga w napowietrzeniu wina, dzięki temu uwolni się cały jego smak i aromat. Niezobowiązujący pofalowany kształt serii Swirl wyraźnie wspomaga ten proces. Otaczać winem można dzięki temu zaledwie małym ruchem dłoni. Kolekcja zawiera dekanter i szklanki do białego i czerwonego wina.

KOD PRODUCENTA: 0450/33

O firmie Riedel

Riedel

Kieliszki marki Riedel łączą ponad 250-letnią tradycję z nowoczesnymi technologiami i innowacjami. Firma zdobyła sławę w świecie profesjonalnych sommelierów i miłośników wina dzięki kieliszkom o kształcie podporządkowanym charakterowi wina. Produkty ze szklarni Riedel są gwarancją najwyższej klasy jakości, doskonałej funkcjonalności i wyjątkowego designu.