produkt nie jest już w sprzedaży

Szklanki do białego wina Swirl

2 sztuki

Opis produktu

Szklanki do białego wina Swirl bez stopki są wykonane z bezołowiowego kryształu w świeżym, nowoczesnym stylu. Łatwo się je trzyma w dłoni,a ich użycie sprawia radość. Szklanki mają klasyczną zaokrągloną podstawę i zmysłowe linie, które dodają im piękna. Mechaniczne wydmuchiwanie powoduje, że ich kształt jest doskonały. Są idealne do serwowania. Świetny prezent dla każdego miłośnika wina.

Otaczanie winem w karafce czy kieliszku jest jednym z rytuałów podczas picia dobrego wina. Ruch ten pomaga w napowietrzeniu wina, dzięki temu uwolni się cały jego smak i aromat. Niezobowiązujący pofalowany kształt serii Swirl wyraźnie wspomaga ten proces. Otaczać winem można dzięki temu zaledwie małym ruchem dłoni. Kolekcja zawiera dekanter i szklanki do białego i czerwonego wina.

KOD: RD045033

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu

Ulepszamy dla Was Kulinę!

Obecnie przebiegają kluczowe zmiany w naszej administracji magazynowej w celu jeszcze szybszego przetwarzania Waszych zamówień. W związku z tym wysyłka wszystkich paczek jest zawieszona do 4.6.2020. Dziękujemy za wyrozumiałość!