Blomus

Pochodnia ogrodowa z polerowanej stali nierdzewnej / drewna ORCHOS mała

  • 233 zł
  • w magazynie 3 szt.
    kolejne sztuki: na zamówienie
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: BM65092
Marka: Blomus
Seria: Blomus ORCHOS
Designer: Flöz Industrie Design
Kolor / wymiary: Ø 7 cm, wys. 145 cm, obj. 300 ml, czas 8 h, masa 0,69 kg
Materiał: polerowane
szlachetna stal nierdzewna
twarde drewno

Opis produktu

Mała pochodnia ogrodowa ORCHOS niemieckiej firmy Blomus stanowi doskonałe uzupełnienie Twojego ogrodu, balkonu lub drogi dojazdowej. Dzięki eleganckiemu wyglądowi będzie przyciągała uwagę w dzień i w nocy. Pochodnia wyposażona jest w wysokiej jakości knot z włókien szklanych, dlatego można jej używać przez kilka sezonów. Pochodnia pojmie do 300 ml oleju, co zapewnia 8 godzin świecenia.

Jest ona wykonana z polerowanej stali nierdzewnej i twardego drewna w kolorze ciemnobrązowym. Za pomocą zaostrzonego końca można ją wbić w ziemię w zależności od aktualnej potrzeby. Jeżeli chcesz umieścić pochodnię na podłożu nieumożliwiającym wbijania, to można dokupić stabilną, kwadratową podstawkę do pochodni BASO w kolorze czarnym. W razie trwałego pozostawienia pochodni na wolnym, niezadaszonym miejscu polecamy dokupienie osłon, które chronią knot przed deszczem.

Pochodnia ogrodowa ORCHOS - krótki opis:

  • Wykonana z wysokiej jakości polerowanej stali nierdzewnej i twardego drewna
  • Wymiary: wysokość 145 cm, średnica 7,0 cm, objętość 300 ml
  • Knot wykonany z włókna szklanego wytrzyma nawet kilka lat
  • Pochodnię można wbić w ziemię lub ustawić na podstawce

Wszystkie pochodnie i łuczywa firmy Blomus spełniają wymagania bezpieczeństwa normy EN 14059:2003-01. Celem tej normy jest minimalizacja ryzyka przypadkowego zatrucia małych dzieci poprzez ograniczenie dostępności.

KOD PRODUCENTA: 65092

O firmie Blomus

Blomus

Historia niemieckiej marki Blomus sięga roku 1921. Od roku 2009 firma zaczęła kierować swoją produkcję do nierdzewnych produktów o nowoczesnym minimialistycznym designie.