Wok z płaskim dnem MINERAL B 28 cm, stal, de Buyer

Kod: DB561832
Promocja KULINA WEEKEND
Marka: de Buyer
509 zł –34 %
Wok z płaskim dnem MINERAL B 28 cm, stal, de Buyer
509 zł –34 % 335 zł
W magazynie (16 Szt)

Patelnia WOK firmy De Buyer o średnicy 32 cm wykonana jest z wysokiej jakości żelaza, które doskonale przewodzi ciepło, dzięki czemu przygotowywanie posiłków jest szybkie i ekonomiczne. Patelnia ma czarno-niebieski odcień, który zawdzięcza obróbce powierzchniowej zwanej oksydacją żelaza, która chroni patelnię przed korozją.

Tradycyjny kształt patelni pozwala na szybkie przygotowanie potraw z zachowaniem maksimum witamin i zdrowych substancji. Kolejną wielką zaletą jest nieprzywierająca powierzchnia, co oznacza, że potrzebujesz tylko bardzo mało oleju.

Ocel_banner_CZ

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

OPIS

Patelnia WOK francuskiej producenta De Buyer ma średnicę 32 cm i długą zakrzywioną rączkę w stylu francuskim, która ułatwia przenoszenie oraz praktyczny uchwyt. Patelnia wok ma tradycyjny okrągły kształt, ale także płaskie dno, które umożliwia korzystanie z patelni wok na wszystkich typach kuchenek, w tym na popularnej indukcji. Ten tradycyjny kształt patelni pozwala na szybkie gotowanie przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej ilości witamin i korzyści zdrowotnych. Kolejną wielką zaletą jest nieprzywierająca powierzchnia, co oznacza, że potrzebujesz tylko bardzo mało oleju.

Ten wok jest wykonany z wysokiej jakości żelaza, które doskonale przewodzi ciepło i sprawia, że przygotowywanie potraw jest szybkie i ekonomiczne. Patelnia ma czarno-niebieski odcień, który zawdzięcza obróbce powierzchniowej zwanej oksydacją żelaza, która chroni patelnię przed korozją. Patelnia DeBuyer WOK doskonale przewodzi ciepło, jest wytrzymała i ma bardzo długą żywotność. Nie ma możliwości mycia patelni w zmywarce, a patelnia wymaga szczególnej pielęgnacji, aby zachować jej wyjątkowe właściwości. Patelni należy używać wyłącznie na palniku/płycie o średnicy odpowiadającej średnicy dna patelni. Przed pierwszym użyciem przeczytaj instrukcje i praktyczne porady zawarte w tym opisie, aby dowiedzieć się, jak prawidłowo dbać o patelnię.

SPECYFIKACJE

Średnica: 32 cm

Średnica dna: 10 cm

Wysokość: 10 cm

Długość: 60,5 cm (łącznie z uchwytem)

Grubość ścianki: 2 mm

Waga: 2 kg

Materiał: żelazo

Kolor: niebiesko-czarny

Gwarancja: 2 lata

Kraj produkcji: Francja

ZALETY I WADY

plus

Patelnia wykonana jest z wysokiej jakości żelaza, które doskonale przewodzi ciepło.

Powierzchnia patelni jest oksydowana, co zapobiega korozji.

Przygotowywanie posiłków jest szybkie i zdrowe.

Możliwość stosowania w wysokich temperaturach pozwala na szybkie gotowanie, a tym samym zachowanie witamin i zdrowych substancji w żywności.

Oprócz ergonomicznie ukształtowanej rączki ułatwiającej przenoszenie, patelnia posiada praktyczny uchwyt.

minus

Patelnia WOK jest bardzo ciężka, ale równoważy to jakość materiału, z którego jest wykonana.

Patelnia wymaga szczególnej pielęgnacji, aby zachować jej doskonałe właściwości.

PRAKTYCZNE PORADY

Nadaje się do kuchenek gazowych, elektrycznych, ceramicznych i indukcyjnych

odpowiednie dla piekarnika: NIE

Możliwość mycia w zmywarce: NIE

W przypadku kuchenek zasilanych elektrycznie zalecamy ustawienie pokrętła temperatury na wyższym poziomie, a następnie obniżenie go do poziomu, który po osiągnięciu żądanego rodzaju grzania (temperatury) będzie tylko utrzymywał wybraną temperaturę. Średnica dna patelni powinna być równa średnicy płyty grzewczej.

W przypadku kuchenek gazowych dobrze jest zastosować palnik o średnicy nieco mniejszej od średnicy dna patelni o około 2 cm lub zastosować rozpraszacz płomienia.

Odpowiedni dobór średnicy patelni i średnicy płyty grzewczej jest korzystny również ze względów energetycznych (oszczędność energii). Ze względu na dużą liczbę rodzajów kuchenek, jest to jedynie porada, a nie dokładna instrukcja.

CZYSZCZENIE I PRZECHOWYWANIE

Umyj patelnię w ciepłej wodzie za pomocą gąbki. Nie zostawiaj patelni do namoczenia. Jeśli potrawy przywierają do patelni, użyj gąbki. Nie należy używać detergentów. Nie należy myć w zmywarce do naczyń. Aby zapobiec utlenianiu, należy zawsze natrzeć ją odrobiną oleju spożywczego i osuszyć chłonną ścierką.

PRZECHOWYWANIE

Przechowuj w suchym miejscu. Nie używaj detergentów i nie wkładaj do zmywarki. Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji (indukcja tylko z przystawką)

UŻYCIE

Rozgrzewanie przy użyciu niewielkiej ilości tłuszczu.

KONSERWACJA

Wlej wodę do patelni i gotuj, aż do usunięcia zapieczonego brudu, spłukaj gorącą wodą i wytrzej do sucha, posmaruj niewielką ilością oleju.

Stalowa patelnia i indukcja:

Stal (żelazo) jest bardzo reaktywnym przewodnikiem ciepła i dlatego jej zdolność do nagrzewania indukcyjnego jest wyjątkowa. W związku z tym należy przestrzegać poniższych instrukcji dotyczących kuchenki indukcyjnej:

  • nie używaj maksymalnej mocy. Nawet niższa moc na indukcji wystarcza do doskonałego smażenia.
  • nie używaj funkcji booster (szybkie uruchamianie ogrzewania)
  • nie przegrzewać pustej patelni

Parametry dodatkowe

Kategoria: Woki
Gwarancja: 2 lata
Waga: 2.1 kg
Materiał: Stal
Rozmiar: 32 cm
Właściwości: Nadaje się do indukcji
Rodzaj produktu: Patelnia WOK
Margin: A
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: