Wok ULTIMATE G2681972 28 cm, Tefal

Kod: TEFG2681972
Marka: Tefal
199 zł
W magazynie (3 Szt)

Podgrzewanie, smażenie, mieszanie, restowanie, serwowanie, mycie, odgrzewanie... Gotowanie może być pracochłonne! Dlatego też marka Tefal stworzyła linię naczyń Ultimate, zaprojektowanych z myślą o trwałości. Wok Ultimate będzie Twoim niezawodnym sprzymierzeńcem podczas każdej sesji gotowania dzięki wyjątkowo trwałej powierzchni Titanium z powłoką nieprzywierającą, która wytrzymuje do trzech razy dłużej niż standardowa powierzchnia tytanowa, oraz technologii indukcyjnej Thermo-Fusion™+ zapewniającej szybkie i równomierne gotowanie.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Ekstremalne różnice temperatur, szorstkie narzędzia, mycie i tak w kółko... Naczynia kuchenne przez cały okres użytkowania musza wiele wytrzymać. Dlatego marka Tefal wykorzystała całą swoją wiedzę, aby zaprojektować wok, który będzie miał wyjątkowo długą żywotność: Ultimate.

Dzięki wyjątkowo głębokiemu kształtowi, który jest idealny do przygotowywania pysznych dań typu stir-fry, ten wok posiada wyjątkowo trwałą powierzchnię tytanową wzmocnioną cząsteczkami tytanu, która zapewnia funkcję nieprzywierania nawet do trzech razy dłużej*. Zastosowano w niej najnowszą innowację indukcyjną, Thermo-Fusion™+, która zapewnia szybkie i równomierne przewodzenie ciepła, dzięki czemu potrawy są równomiernie ugotowane. Wszystko to w połączeniu z technologią Thermo-Signal™, która wskazuje idealną temperaturę początkową dla perfekcyjnego smażenia i dań pełnych smaku. Z serią Ultimate będziesz długo cieszyć się gotowaniem bez obawy o uszkodzenie naczyń .

*W porównaniu do standardu marki Tefal Titanium.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Woki
Gwarancja: 2 lata
Waga: 1.19 kg
Materiał: Aluminium
Rozmiar: 28 cm
Właściwości: Nadaje się do piekarnika
Rodzaj produktu: Patelnia WOK
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: